Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból podbrzusza a ciąża pozamaciczna


Gość karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , wiem ze moje pytanie nie zalicza sie do chirurgii , lecz moze ktos wie odpowiedz na moje pytanie . to tak , 2 tygodnie temu postanowlilismy z mezem starac sie o dziecko ,wszystko bylo by wporzadku lecz od wczoraj mam bole podbrzusza tylko po lewej stronie oraz z tej samej strony krzyza . wyczytalam ze moze to byc ciaza pozamaciczna , hmmm , lecz nie , mam krwawien , tylko ten bol brzucha , dzisiaj zrobilam test ciazowy - wyszdl negatywny , lecz moze to i za wczesnie na test , sama nie wiem , bole sie tylko o ta ciaze pozamaciczna . ile dni po stosunku dochodzi do zaplodnienia ? miesiaczne dostaje 1ego kazdego miesiaca , moz ten bol jest wlasnie tym spowodowany , nie wiem naprawde , nigdy wczesniej nie mialam takiego czegos podobnego . prosze o odpowiedz , czy jest mozliwosc ze to ciaza pozamaciczna ? po ilu tygodniach mozna rozpoznac ciaze pozamaciczna ? mam 22 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnioskując po terminie miesiączki mogło dojść do zapłodnienia. Do zapłodnienia w sprzyjających warunkach dochodzi tego samego dnia. W tym okresie jeśli już rozważamy ciążę ektopową nie należy spodziewać się krwawień, test powinien dać wynik prawdziwy po 4 - 6 tygodniach, proszę zwrócić uwagę, że ciąża pozamaciczna rozwija się wolniej. Ból podczas miesiączki nie lokalizuje się po jednej stronie. Możliwe, że wiąże Pani ze sobą dwie różne rzeczy, np. objawy mogą sugerować zapalenie dróg moczowych po stronie nerki lewej związane być może z zwiększoną częstotliwością lub innym sposobem odbywania stosunków. Jeśli ból będzie się nasilał i zaobserwuje Pani gorączkę lub za 2 tygodnie wyjdzie dodatni wynik testu ciążowego proszę udać się do ginekologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×