Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Skóra pokrywa całego penisa, jest tylko mała dziurka z boku


Gość Margerita

Rekomendowane odpowiedzi

Już przez 2 lata nie moge ściągnąć napletka.Pierdole to jutro mamie to muwie i zarejsruje mnie to urologa.Nie ma się czego bać .Odwarze się i będe niał to z głowy będziecie zadooleni wszystko opisze co będzie po operacji.Przez stulejke nie mam maxymalnych zwodów .Zoładź cały boli szczególnie pobokach .Jestem dobrej myśli! :) Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam 34 lata i dopiero teraz odważyłem się na ten krok, tzn.obrzezanie. Będąc nastolatkiem też sie wstydziłem e powiem Wam młodsi koledzy - nie zwlekajcie! Straciłem kilkanaście lat, ciągle stres i blokada przed kobietami. Powiedziałem dosyć! Takie życie to nie życie. Ibecnie jestem 6 dni po zabiegu i czuję, że najgorsze za mną (decyzja, strach przed zabiegiem). Pen napuchnięty, szwy podrażniają żołądź, wogóle jest nadwrażliwy na dotyk. Coś za coś Panowie a więc głęboki oddech i do urologa biegiem ! Powodzenia i dużo zdrowia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem mamą 5 letniego łobuziaka z takim samym problemem. Zanim syn skończył 5 lat stulejka traktowana była jako fizjologiczna i leczona maścią z neomycyną i hydrokortizonem (Cutivate). Po kilku dniach smarowania maścią napletek faktycznie się zsuwał odsłaniając całą żołądź, ale z każdym tygodniem bez maści dziurka zmniejszała się i można było zapomnieć o jakimś jego ruchu. Trwało to ponad rok. Dziecko poprzez niewłaściwą higienę nabawiło się się kilku solidnych infekcji dróg moczowych (temp. 41 stopni nawet) i generalnie bardzo cierpiało. Zabieg przywrócił nam spokój, a syncio nie jest obrzezany, tylko przeszedł plastykę napletka :) Teraz wszystko tam działa jak należy! Kochane mamy i mili panowie, stulejkę można z powodzeniem leczyć, a im wcześniej tym lepiej, gdyż powstają zrosty pod napletkiem i zabieg trwa wówczas dłużej, goi się dłużej, a Wy dłużej cierpicie. Tyle ptaków co urolog, to widział chyba tylko ornitolog, więc połykamy dumę, wstyd do kieszeni i do lekarza marsz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×