Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Skóra pokrywa całego penisa, jest tylko mała dziurka z boku


Gość Margerita

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Margerita

Chcę pomóc mężowi! Proszę o pomoc!! Nigdy nie widziałam innego członka dlatego członek męża zawsze wydawał mi się zdrowy i normalny.Ale wydaje mi się, że coś jest nie tak. Dodam, że mąż ma 27 lat.Otóż, cały członek jest pokryty skórą a z boku, tak 1cm może 1,5cm od czubka, ma małą dziurkę(tamtędy wychodzi mocz i sperma), jak oddaje mocz, to musi z jednej strony naciągac skórę, aby ten mocz odpływał(poprostu on sika bokiem...).jak ma orgazm, to sperma nie tryska, tylko za chwilę wypływa przez tą dziurkę...Ta skóra daje sie przesuwac, ale tak jakby pokrywa, zasłania wszystko co jest w środku.czytałam, ze napletek ma sie zsuwac, a tutaj nawet nie ma co sie zsuwać, bo mąż czegoś takiego nie ma... proszę o pomoc!Czy to powinno zostać zauważone przez jego matkę jak był mały i wtedy wyleczone? Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napletek powinien swobodnie zsuwać się z żołędzia penisa, odsłaniając go całkowicie. W czasie orgazmu sperma powinna swobodnie wytryskiwać. Należy udać się do chirurga, który wykona stosowany zabieg w zależności od wielkości stulejki. Matki nie ma co obwiniać, najwyżej męża, że w wieku nastoletnim wstydził się przyznać do problemu, bo raczej trudno uwierzyć, że nie widział innego penisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Margerita

czy zabieg jest konieczny? nie chce meza do tego naklaniac, bo jemu ta skóra nie przeszkadza... ale nie wiem wlasnie, czy jakikolwiek zabieg musi byc przeprowadzony, czy mozna tego uniknąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maegerita

nie chce by maz mial operacje, bo powtarzam: jemu to nie przeszkadza, tylko ja slyszalam ze moga mu sie pod ta skora mnozyc bakterie i dodatkowo przechodzic do mnie i wtedy ja mam problem w postaci pieczenia, swędzenia , itd... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odpowiedź !! Ale jak mam męża przekonac do wizyty u lekarza, jak on nie chce żadnych zabiegow i kategorycznie sobie tego nie życzy..... :( ja nie chce by on mial zabieg.. nigdy nam to nie przeszkadzalo.. ta dziurka jest malenka... nie mozna jej nawet na czubek zaciągnąc.. więc to bedzie bolalo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem taki problem, i ma okolo 10 proc mezczyzn, schodzilem do urologa, zrobilem zabieg. naprawde nic strasznego i jest super. nie ma co sie bac, a jezeli nie no to trudno, ryzykujcie dalej o jakies zakarzenie. tymbardziej ze cala akcja trwa kikanascie minut, no i potem jeszcze trzeba pobyc w szpitalu przez noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Theitachis

Mam ten sam problem, lecz ja mam jedynie 14 lat ! Wiec mamie ani tacie tego jeszcze nie powiedzialem ! Nikt o tym nie wie. Bardzo sie wstydze, ale przeszkadza mi to. Co mam powiedziec mamie aby sie nie wstydzic! Prosze odpiszcie na maila s1013i@o2.pl lub gg 817893 ! Z gory dzieki, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał W.

Musicie zostać obrzezani...zarówno 27 letni mąż jaki i wy młodsi panowie...mam 24 lata i zostałem obrzezany w wieku 19. Nie mogłem wsadzić penisa w pochwę (uprawiałem seks lecz bolało) gdyż skóra tak ciągnęła że aż bolało. Teraz nie dość że nie mam problemów żadnych to i orgazm jest lepszy (zarówno przy masturbacji) W poradniku seksualnym napisane jest że najlepszymi kochankami są żydzi i indianie...a czemu? Bo są obrzezani:D moja kobieta i z wyglądu i z działania nie narzeka. Więc nie martwcie się. jedynie rany bolą do momentu zagojenia i żołądź jest strasznie (naprawdę strasznie,każdy dotyk materiałem [majtki] zatrzymywał mnie w miejscu) delikatny. Margarita...taki problem jak ma Twój mąż może przysporzyć kłopotów podczas prób zapłodnienia..sama mówisz że sperma nie strzela tylko wycieka bokiem. A jednak trzeba trafić w odpowiednie miejsce*)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof W.

Też mam ten problem - zauważyłem go w wieku 18 lat ale myślałem i nadal myślę, że nie jest to nic poważnego. U mnie jak nie ma wzwodu to da się skórkę ściągnąć z napletka, jednak jak mam wzwód to nie mogę tego zrobić gdyż bardzo to boli :/ Czasem podczas wytrysku też mnie bardzo boli. Byłem u urologa lecz ten zauważył, że moje jądra nie są takie jakie być powinny i skierował mnie na badania do innego miasta gdyż u nas nie było takiego specjalisty. Po tym przestraszyłem się, i od tamtego czasu już nie byłem u tego lekarza... Boję się tego, że gdy zrobiony zostanie zabieg, to już nie będę miał takiego opanowania sytuacji podczas seksu bez zabezpieczenia, gdyż teraz mogę swobodnie uprawiać seks bez gumki, i kiedy czuję, że dochodzę to wyjmuję go, i po około 10 sekund dopiero sperma wypływa. Moja dziewczyna to rozumie. Ale co będzie jak zmienię ją na inną ? Ta druga może nie zrozumieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Margerita

Narazie nic z tym nie robimy...... Nie chce go zmuszac. Miałam co prawda jakis stan zapalny. Ale stosunków bylo 100 razy więcej a stan tylko jeden :) więc nie moge obwiniac męża że to przez niego musialam sie leczyc. Może w przyszlosci wybierze sie do urologa, ale tak jak wspomnial ktos wczesniej: takie rzeczy robi sie jak jest sie malym chlopcem najlepiej, kurcze, ze nie mial kto tego przypilnowac!!!! wkurzyłam się! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwlekalem z zabiegiem 28lat teraz zaluje!!!!!kazdy powtarzam kazdy kto ma stulejke niech sie uda do lekarza w trybie pilnym......przez te 28lat tworzyl mi sie zrost pod skora napletka(normalna kolej rzeczy) jestem 5tydz w opatrunkach po zabiegu i narazie konca nie widac zaleczenia ran spowodowanych zrostami.Gdybym poszedl pare lat wczesniej zabieg by trwal 15min a gojenie 4tyg bez powiklan.Idzcie i niech moj przypadek bedzie przestroga!!!Nie boli!!!nie piecze(swedzi jak sie goi)bedziecie zadowoleni wy i kobieta z ktora jestescie.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Margerita

Hej! Mój poszedł na zabieg po wcześniejszej wizycie u urologa. Zabieg trwał może poł godziny, pozniej oczywiscie troche bolalo ale pomagaly tabletki przeciwbolowe i duuzo odpoczynku (tak przez tydzien minimum). Wszystko ladnie sie zagoiło a teraz jestem w ciąży tak bardzo oczekiwanej :) Wiec jesli ktos ma taki problem to najlepiej isc od razu do urologa i nie wstydzic sie bo jak widac wielu męzczyzn to ma i urolog jest przyzwyczajony do ogladania penisów i na pewno bedzie wiedzial jak pokierowac was dalej. nie wstydzcie sie zadbac o swoje zdrowie !! :) pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Widać tylko małą dziurkę z boku. Ściągnięcie skóry jest możliwe tylko podczas oddawania moczu. Podczas erekcji boli. Mam 14 lat i wstydzę sie. Jest na to jakiś sposób oprócz operacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MAMA 17-PIOTRA

panowie----26.08.2011r. o godzinie 11.15 mój 17-letni syn był operowany na zrosty stulejki. od lat bywałam z nim u urologa i p. doktor tylko powtarzał ,,ściągać w wannie podczas kąpieli,będzie dobrze* jak syn był młodszy--robiłam to ja ,ale czym był starszy --wiadomo wstydził się , ale dopytywałam się ,czy to robi podczas kąpieli i czy jest wszystko ok. w maju doszedł do wniosku,że musi iść z tym do urologa.dostał skierowanie na zabieg--oczywiście strach i obawa . zabieg trwał 27 minut,w tym walka ze strachem. będziemy dbać ,aby piotr wracał do zdrowia. pozdrawiam i jako matka ----apeluję do młodych ludzi--nie wstydzie się i nie obawiajcie !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, ja tez chcialam uniknąc zabiegu i troche zwlekalismy ale bez wizyty u urologa i zabiegu mysle ze nie udaloby sie nam tego *wyleczyc*. oczywiscie mozna zwlekac z tym do 30 lat ale mysle ze im szybciej tym lepiej. pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 12 Lat wstydzę się powiedzieć tego rodzicom, przeczytałem sporo komentarzy ale nie wiem czy się odwarze .Na początku swędziało, teraz boli i mam małą dziurke a jak ściągne całość to boli obędzie się bez operacji ???? proszę pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×