Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Drętwienie ręki i palców w nocy, pieczenie stóp


Gość Maciej

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś miesiąca drętwieje mi dość często ręka gdy się budzę w nocy, a głównie końcówki palców. Zanika czucie i poruszanie palcami jest mocno utrudnione. Po kilku minutach po rozruszaniu przechodzi. Nie byłoby w tym nic niepokojącego, gdyby nie to że taki stan w ciągu ostatniego miesiąca powtórzył mi się już kilkanaście razy. Nie jestem pewien ale chyba jest to związane z urazem podczas masturbacji, którego doznałem właśnie jakiś miesiąc temu i penis mnie przez dość długi czas różnie bolał i piekł, a ból czasami jakby przemieszczał się w niedalekie okolice. Teraz już jednak to niemal całkowicie przeszło. Lecz drętwienie ręki pozostało. Też wydaje mi się, że gdy te kilka dni temu dolegliwości w penisie zaczęły ustępować, jakby stopniowo przeniosły mi się troche w okolice brzucha, gdyż tam właśnie czuję troche taki ból, chociaż możliwe, że to nie ma związku. Oprócz tego wczoraj i dzisiaj czuję czasami takie pieczenie w stopach, teraz głównie w lewej. Nie znam się na tym ale wydaje mi się, że podczas uszkodzenia penisa doszło do jakiegoś zaburzenia pracy układu krwionośnego lub nerwowego. Czy jest to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te objawy na pewno nie mają nic wspólnego z przebytym urazem w czasie masturbacji. Na pewno trzeba z tym problemem skonsultować się z neurologiem, gdyż może świadczyć o jakiejś patologii w zakresie układu nerwowego. Może konieczne okaże się wykonanie np. RTG kręgosłupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×