Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pulsujący ból w okolicy jądra i pachwiny


Gość Dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Od ponad tygodnia (od poprzedniej niedzieli) mam ból obok lewego jądra, w pachwinie, a także zaraz poniżej pachwiny, jakby na łączeniu biodra z pachwiną, zaraz obok lewego jądra. Byłem z tym w piątek u pediatry, i przepisała mi Fastum i Ketonal. Podejrzewała nadwyrężenie mięśnia, ale czy to normalne, żeby od poprzedniej niedzieli bolało mnie to prawie identycznie, ból nie zmalał ? Dodam, że nie boli to zawsze, jak chodzę nie boli zbytnio, dopiero jak np. położę sie na prawym boku to odczuwam to coraz bardziej. Kiedy poleżę tak dłużej czuję tam jakby pulsowanie. Także kiedy mam obcisłe spodnie, to bardziej to odczuwam. Nawet ciasne majtki sprawiają mi trochę bólu. Nie mam żadnych objawów poza tym, chodze normalnie itd. tylko chodzi o to, że właśnie boli tak już od ponad tygodnia, trzy dni smaruję Fastumem i biorę Ketonal. Czy pójść z tym gdzieś dalej, niż do pediatry? Nigdy nie miałem jeszcze problemów z tamtymi okolicami, mam 14 lat. Czy takie nadwyrężenie może boleć tak długo? Ból nie jest bardzo silny, tylko chodzi o to ,że boli prawie cały czas jak siedzę/leżę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi określić bez bezpośredniego co może być przyczyną tychże dolegliwości. Skoro ból nie ustępuje po tak długim czasie trzeba o tym fakcie poinformować rodziców i udać się ponownie na badanie kontrolne do lekarza. Zwykłe nadwyrężenie przyczepów mięśni tej okolicy powinno ustąpić w przeciągu kilku dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×