Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy to wyrostek robaczkowy? nie wykonano zabiegu


Gość Karolina z Gliwic

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina z Gliwic

Dzień dobry ,mam pytanie i mam nadzieje że wkońcu ktoś na nie odpowie.Prawie pół roku temu trafiłam do szpitala z podejrzeniem stanu zapalnego wyrostka robaczkowego .Zabiegu jednak nie zrobiono .Bóle odczówam jednak nadal lecz nie takie mocne jak przy przyjęciu do szpitala.Pojawiły się też inne dolegliwości ,czyli ból z prawej strony w okolicy żeber(uczucie ucisku,i lekkie kłucie)Lekarz pierwszego kontaktu powiedział że to moze drażliwość jelit ,ale po lekach jakie przepisał wystąpiły biegunki(debrit).Dostałam skierowanie do poradni gastrologicznej gdzie zrobiono mi USG,i stwierdzono że jestem zdrowa .Więc prosze mi powiedzieć skoro jestem to dlaczego mnie boli i co mni boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ból, o którym mowa, może być wywołany poza przyczynami gastrycznymi (kolka wątrobowa, zapalenie pęcherzyka żółciowego) przez pozabrzuszne m.in. związane z nerkami, krążeniem, czy płucami. Ból w okolicy dołu biodrowego może mieć punkt uchwytu ze strony narządu rodnego. Dlatego przy najbliższej wizycie u ginekologa radziłabym poruszyć temat bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czu ja mam wyrostek bardzo rzadko od 2 dni czuje bardzo lekkie uklucia kolo pecharza,i czesciej korzystam z lazienki,po za tym zadnych innych objawow nie mam ,czy to ma cos wspolnego z wyroskiem prosze o szybko odpowiedz bo sie stresuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartekketrab

Tutaj informacje o tym gdzie może być zlokalizowany wyrostek. Nie zawsze jest po prawej stronie. http://po-ktorej-stronie-jest-wyrostek.blogspot.com/2013/12/typowe-objawy-ataku-zapalenia-wyrostka.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×