Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zwężenie cewki moczowej a zapalenie prostaty


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry czy zwężenie cewki moczowej może być przyczyną zapalenia prostaty ? - tak, może w skutek niecakoitego opróżniania się gruczołu krokowego z wydzieliny, która w nim zalega Jak leczyć zapalenie cewki czy wszystkie zabiegi są wykonywane chirurgicznie ? - nie wiem czy chodzi o zapalenie cewki czy prostaty, i zapalenie cewki i zapalenie prostaty leczy się lekami, zwężenie zaś cewki moczowej zabiegowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pechowiec

nigdy nie chorowalem nawet na grype tylko sporadyczne przeziebienie a tu prosze mam zwezenie cewki sikam slabym strumieniem nie wiem skad to sie wzielo pewnie z czestych zapalen pechezrza ktorych nie odczuwalem i tworza sie w ten sposob biznowacenia co z kolei tworzy waski srumien moczu w cewce a druga sprawa to cewniki jak mialo sie zakladane to tak moglo sie zrobic sam czyli blizny i zwezenie podobno mozna leczyc zwezenie ziolam jaki s pan mial na 3 tyg jakiekolwiek ziola pic jest ich duzo do wyboru cos 90 polecam stonehttp://www.jestemchory.pl/book.via?id=24 tu sa okladne opisy za ydzien ide do lekaza na badanie cewnik plus rostwor specjalny taki do nerek sie wpszcza przez cewke jak wyjdzie pozytyw to zabieg tak lekarz mowil ale zapytam o te ziolka i pojde do innego urologa jeszcze. mam tez problem z lewym jadrem mialem zylaki powrozka nasiennego i operacje na te zylaki teraz boli mnie jadro lwe po paru latach nie wiem co robic boje sie ze to rak a rak oznacza yciecie w przypadku jadra prosze o cos na ten i wczesniejszy temat poruszony przezemnie dzieki z gory pozdrawiam pechowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×