Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Aska

Bąblowiec na wątrobie w postaci torbieli

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jolka
Witam ,ja mam pytanie czy torbiel na wątrobie może pęknąć ?I czy odczuwa się jakikolwiek przy tym ból

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomek
Dzień dobry jestem niwy mam wielotorbowatisc watroby 8 segment jestem przerażony co mam dalej robić proszę o porady

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomek
Mój lekarz twierdzi ze mam obserwować dodał ze w przyszłości będzie gorzej na nerce tez jest cyst pojedyncza co robić proszę obporade

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomek
Odpuszczę mi proszę bo zwariuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Asia
Witaj Tomku Myślę, że nie możesz opierać się tylko na jednej diagnozie ja byłam już u 4 lekarzy i każdy z Nich twierdzi co innego tak samo jest z badaniem USG na jednym jest torbiel z przegroda na drugim bez przegrody ze zwapnieniem jeszcze na innym cienkościenna z drobnymi zwłóknieniami. Czekam na następną wizytę u kolejnego specjalisty zobaczymy co powie. Można oszaleć. Napisz co u Ciebie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Weronika
U mnie na wątrobie podczas USG stwierdzono torbiel cienkościenną z drobnymi zwłóknieniami, śr.19 mm, w oraz torbiel o śr . 9 mm ze zwapnieniem ponadto wątrobę o nieco nierównomiernej echogeniczności. Bardzo proszę o o poradę nie wiem co to znaczy. Lekarze mówią że to nic poważnego ale ja sie przeraziłam zaznaczam, że nie przypisano mi żadnych leków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewa
W dniu 21.08.2012 o 21:48, Gość Artur napisał:

jestem rok po operacji torbieli bablowca watroby zadna chemioterapia tylko operacja miesuac zazywalem zentel 120tabletek w 30 dni pozniej warszawa i operacja niedlugo wybieram sie na kontrole ,bylo ciezko ale jest juz ok 🙂 jesli ktos chce pogadac

Proszę Pana o wiadomość. Dotyczy tej samej choroby u mojego taty. Jezeli Pan to przeczyta proszę bardzo pana o emaila na ewaprzezdziecka@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewa
W dniu 13.02.2016 o 19:38, Gość JULA napisał:

czy ktoś może kupuje i ma namiary na tani zentel 400mg.może ktoś zamawia go za granicy .z góry bardzo bym była wdzięczna za pomoc.

Tak. Znalazłam i wprowadzam tacie zentel czyli albenza. Proszę o emaila na ewaprzezdziecka@wp.pl powiem wtedy co i jak i podam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość prazykwantel sprzedam

mam zentel albendazol 400mg po 7.5zl. Wazny 12.2020.

na bablowice, przywry, jako jedyny skuteczny lek jest prazykwantel 600mg, mam go od 2.5zl za tabletke. Wazny 12.2022.

Wysylka pobraniowa 20zl lub osobiscie kolo warszawy.

Leki sa z tajlandii, zapieczetowane, oryginalne opakowania.

Jan krongboon

massagewarsaw gmail com

0066994403698

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewa

Zentel (albenzadole) 400 mg przez ponad 2 lata sprowadzalam tacie z Indii. Ostatniej paczki nie doczekał, zmarł. (wiele innych chorob_zmarl na niewydolność nerek) Do odsprzedania mam 186szt.  Ważność to sierpień 2020. Mój email to: ewaprzezdziecka@wp.pl 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.