Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zaczerwienienie i nadżerki wokół ujścia cewki moczowej


Gość Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Wokól ujścia cewki moczowej mam zaczerwienienie od kilku lat.Ksztalt tego zaczerwienienia jest nieregularny,wilkości 0,5 -1cm wokól ujścia,wyglądem przypomina poparzenie i co jakiś czas w tym miejscu powstaja nadżerki.Blona śluzowa pomarszczona i sucha.Stosuję krem Emolium.Z samego początku terapii bylem leczony maściami sterydowymi.Calkowitego wyleczenia nie bylo.Od dwoch lat stosowalem Elidel,następnie przez krótki czas/2 m-ce/ Protopic 0,1% a ostatnio znów stosuje Elidel.Mimo ciąglego leczenia stan jest niezadawalający.Nadmieniam,że utrzymuję życie seksualne i utrzymuję czlonek w należytej czystości.Bylem z tą przypadlością u kilku dermatologów i urologow.Jeden z dermatologow skierowal mnie na pobranie wycinka do poradni urologicznej,a tam z kolei uznali to za zbyteczne.Mam obawy co do tego schorzenia .W takiej sytuacji co mam robić,jakie leki stosować i co dalej? Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym rzeczywiście wykonać badanie histopatologiczne wycinka z tej zmiany. Cały czas nie wiadomo co to jest. Nie włączy sie Panu odpowiedniego leczenia jeśli nie stwierdzi się dokłanie z czym mamy do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Doktorze, serdecznie dziękuję za odpowiedż.I jeszcze raz w sprawie tej nadżerki i zaczerwienienia,jak Pan sądzi,czy wypalanie takie jakie wykonuje się u kobiet przy nadżerkach daloby jakiś efekt?Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imie kamil I mam problem z mojm penisem poniewarz u ujsciu cefki man zaczerwienienie I sfedzi mnie tylko czasami z 1 raz morze dwa na dzien I tylko z 2 sekundy dziwne nieprzyjemne uczucie poza tym wczesniej Lekarz stwierdzil ze to grzybica uzywalem masci clotrimazol I wiele innych poza tym wokół penisa robi sie jakby pierścień ktury przy ściąganie napletka powoduje delikatny bul ten problem doskwiera mi juz ok 2 lat muszę przyznać ze dbam o higienę myje sie przynajmniej raz dziennie poza tym miałem jakieś białe grudki w rowku zazolednym ale znikły po crotrimazolu i wielu innych lekach,byłem u dermatologa i zrobiłem badanie krwi i wyszło mi ze mam bardzo wysoki choresterol ten zły proszę pomocy juz niewiem co mam zrobić i zaczyna mnie to przerażac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×