Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krew na papierze toaletowym po współżyciu


Gość magda

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry . opisze moj przypadek w skrocie . otoz z miezem planujemy dziecko . razem wspolzyjemy juz od 4 lat , nic nadzwyczajnego sie nie dzialo , zadnych boli , krwawien itp . lecz teraz od 3 dni , kiedy ze tak powiem ** poszlismy na calosc** on skonczyl we mnie , po ok.10 min. pojawila sie u mnie na papierze toaletowym krew , jasna krew , w nieduzych ilosciach staralismy sie juz 3 dni , i zawsze to sie powtarza po kazdym stosunku krew . lecz nie widzialam krwi na jego czlonku kiedy ze mnie wychodzil itp ... poprostu pojawia sie 10 minut po , wycieka tak jakby z jego sperma , moze sie myle , moze jest to sluz odemnie . lecz nie umiem tego dokladnie okreslic . boje sie , poniewaz niegdy wczesniej takiego czegos nie mialam . dodam - nie mam boli , poprostu jasna krew . wiem ze bez obejzenia , nie darady powiedziec co dokladnie mi dolega , lecz chcialabym wiedziec , co to moze byc ? rak ? guzy ? hmm ... strasznie sie tym matwie ... dodam tez , mieszkam w anglii , wybralam sie wczoraj do doktora , powiedzial do mnie tak , jezeli spozni ci sie miesiaczka , prosze sie do mnie zglosic , nic nawet nie wspomnial o krwi czy to normalnie czy nie .ahh... niestety takich mamy tu lekarzy , nie moge nic na to poradzic ... takze prosze mi podpowiedziec , dla mojego swietego spokoju , bo ciagle o tym mysle ... dziekuje baardzo , milego dnia . mam 23 lata .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przczym takiego kwawienia z dróg rodnych może być bardzo wiele i nie odpowiem Pani bez konsultacji ginekologicznej. Na pewno trzeba w tej sprawie udac się do ginekologa, który dokładnie Panią zbada i oceni czym mogą byc spowodowane takie krwawenia. Może to jakieś nadżerki na powierzchni tarczy szyjki macicy. Trzeba też sprawdzić czy sperma męża nie zawiera krwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×