Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czerwona plamka na główce penisa po urazie


Gość Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas uprawiania sexu użyłem pierwszy raz prezerwatywy przedłużającej stosunek. Rzeczywiście mogłem dłużej ale zmniejszyło mi się czucie i troche zmalał penis. Gdy partnerka leżała na mnie podczas gwałtownych ruchów wyskoczył i sama głowka została zgnieciona. Poczułem ból który trwał przez pół nocy i czułem go trochę do11tej następnego dnia. Stosunek wtedy i tak skończyliśmy a rano podczas następnego zbliżenia czułem cały czas bul główki penisa zamiast przyjemności. Po obejrzeniu zobaczyłem że na samym czubku jest boloca czerwona plamka(jak by stłuczenie) i druga taka malutka u podstawy główki z boku. Wieczorem bolało tylko jak dotknołęm tej plamki na górze. Przy wieczornym stosunku juz nic nie bolało tylko może czułem troche mniej przyjemności. Jeszcze następnego dnia jakos tak nie miał siły sie podniesc a bolał tylko przy dotknięciu tej plamki. Znikneły te plamki po 3 dniach całkowicie,może szybciej. Jednak teraz po 6 dniach od tego wydarzenia zauważyłem ze główka nie jest wrazliwa mocno na dotyk i nie sprawia on przyjemności. Chociaż każego dnia coraz bardziej czuje. Nie wiem czy to spowodowane przemęczeniem (praca po 12h) ale mam wrażenie ze trudniej osiągam wzwód teraz i mam małe z tym problemy.(ale wydaje mi sie ze mimo zmeczenia wczesniej przed tym urazem nawet jak byłem zmeczpny to raz w gotowości potrafił być w miarę szybko i nie musialem sie niczego obawiać) Chciałem się zapytać czy to jakieś stłuczenie nie groźne i wszystko wróci do normy czy to może być coś poważniejszego. Proszę o szybką odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Na takie urazy potrzeba czasu. I to nie kilku dni, ale czasem nawet miesięcy. Nie martw się, ale bądź z partnerką o wiele bardziej ostrożny. Taki stan (zmniejszonej czułości może potrwać kilka miesięcy). Stres jest teraz Tobie najmniej potrzebny. Pomyślności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×