Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały penis w stanie spoczynku


Gość piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Man pytanie czy normalnym jest bardzo maly penis w spoczynku ale normalny rozmiar w wzwodzie mój penisa ma zaledwie 3 4 cm kiedy w spoczynku czasem nawet mniej i bardzo mi to przeszkadza w opublicznych przebieralniach ale ma 15 16 cm w wzwodzie i 13 cm w obwodzie zmierzylem dokładnie to jest ponad 3 razy więcej gdy miałem 9 lat miałem stulejke i doktor zalecił rozciaganie w wanie co robiłem i chyba już jej nie mam to znaczy skóra shcodzi z zoledzia nomalnie ale chyba jest jej za dużo bozakrrywa mi zoladz kiedy penisa jest w spoczynku i wygląda to śmiesznie czy powinienem poddać się obrzezaniy może tylko czescowym proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wielkości członka nie ma raczej w tym względzie nic niepokojącego skoro w wzwodzie przybiera odpowiednie rozmiary. Patrz strona: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rozmiary_pr%C4%85cia_cz%C5%82owieka Co do napletka to właśnie on powinien okrywać żołądź w stanie spoczynku członka i nawet jeśli skóry jest dość dużo to jest to naturalne i nie wymaga żadnej interwencji zabiegowej. W razie wątpliwości trzeba w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rozumiem że rozmiar mojego członka w wzwodzoe mieści s8e w przeciętnej ale wygląda on na prawdę mały np po pływaniu i czuje się okropnie zdejmujac shorty pod prysznicem. Wted też mam możliwość zobaczenia innych penisow i nie widziałem jezcze tak małego a przecież oni też plywali jaki może być powód takiej wielkiej różnicy pomiędzy penisa w spoczynku a podczas erekcji wydaje mi się jak to 2 różne penisy. Co do stulejki to dziękuje za informacje nadal jednak nie wiem dlaczego czuje z twgo powodu dyskomfort np podczas oddawaniu moczu napletek formuje się różnie i tryskam wszędzie i często na spodnie próbowa/em odciagac napletek podczas sikamia ale to robi jrscze gozej zewzgledu na mocny strumien i chyba jednak potrzebuje czesciowej circumsacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to normalne, jedni mają dużo i w spoczynku i we wzwodzie, inni mało w spoczynku a dużo we wzwodzie.Ty masz sporo we wzwodzie. Najlepiej się tym nie przejmój, nie zwracaj na to uwagi nie ma się czego wstydzić chociaż wiem jak to krępujące szczególnie jeśli dookoła np. na basenie wszyscy są z wypełnionymi kąpielówkami. Ile masz lat?Masz takie przekonanie ponieważ ci z małymi często tak jak Ty się krępują i ich nie spotykasz w majtkach, ale prawda jest taka, że tych z małymi w zwiśie jest więcej niż tych z dużymi choć oni tak naprawdę mają mniej we wzwodzie, pozatym im trudniej o wzwód. Jęśli chcesz się więcej dowiedzieć podaj jakiś kontakt e-mail to wyjaśnie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ten sam problem. Po wysiłku fizycznym , lub w sytuacjach stresowych rozmiar mojego penisa wynosi ok3 cm, natomiast we wzwodzie mam 16 cm. Czy jest jakąś metoda aby to zmienić( żeby w stanie spoczynku był większy) ? Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. przyłacze sie do tematu. w stanie spoczynku moj penis ma 4cm w spoczynku a w zwodzie 16. czym moze byc spowodowane ze podczas stosunku np w polowie zaczyna wiednac? prosze o odpowiedz oraz podobny problem jak był wczesniej przy wzwodzie nie schodzi mi do konca skurka z czlonka. a w stanie spoczynku wyglada tak jak by była za duza.. co na to wszystko poradzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam małego w spoczynku ale za to w zwodzie 22 cm i gruby na 14 kiedyś mnie to krepowalo Ale kobietą się to podoba chwala sobie i ciągle chcą się umawiać więc mam gdzieś jaki jast po pływaniu ważne jaki jest w akcji pozdrawiam i nie przejmujcie się tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawid25(732046540sms)

Hej wszystkim, ja 25 latek krótko i na temat ,jestem zadowolony z rozmiarów mojego penisa ma 18 jest ok. Lecz martwi mnie i szukam rozwiązania dlaczego mój penis w spoczynku często się skurcza,marszczy tak samo worek jest to krempujace. Moj partner w spoczynku ma ponad 9 cm dlugi jendrny w zwodzie blisko 20 cm jak moge zaradzić temu problemowi proszę o pomoc,odpowiedz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×