Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Stulejka? trudności ze ściągnięciem napletka


Gość Chłopak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Chłopak

Witam, mam prawie 17lat. Od mniej więcej 14lat zacząłem masturbować się. Na początku nie wiedziałem nawet że trzeba ściągać napletek, wiec po jakimś czasie chciałem spróbować i sie nie udawało, aż do dzisiejszego dnia. Gdy penis jest w zwodzie lub w spoczynku mam trudności ze ściągnięciem napletka, dodam ze nie mogę go wo gole ściągnąć. Od niedawna zauważyłem w rowku za żołędziem coś dziwnego tak jakby coś tam było i troszkę odstawało miedzy całym żołędziem, trudno mi to opisać bo nie mogę ściągnąć napletka i zobaczyć co tam sie dzieje. Przeczytałem w internecie ze mogą być nowotwory penisa i wtedy trzeba ucinać naszego przyjaciela! Czegoś takiego bym nie wytrzymał, a rodzicom wstydzę się powiedzieć o całym zajściu. Bardzo prosiłbym o odpowiedz na moje pytanie. Z góry dziękuje i Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wyjścia musisz udać się z tym problemem do urologa. Masz ewidentne objawy stulejki a takie schorzenie w Twoim wieku leczy się operacyjnie. Do lekarza niestety musisz udać się z rodzicem, gdyż jesteś nieletni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chłopak

Ok, ale mam jeszcze jedne pytanie: Czy mogę dostać jakieś choroby, jeżeli nie będę tego leczył? Choroby typu nowotwór itp.? Wiem że będę musiał sie z tym udać do lekarza prędzej czy później, ale chciałem sie dowiedzieć czy można dostać przez to chorobę. I jeszcze jedno... Gdy będę miał ten zabieg to przeważnie dają znieczulenie miejscowe czy ogólne? Bo narkozy sie boje... *(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stulejka nie zwiększa prawdopodobieństwa występowania nowotworów penisa. Stulejkę zazwyczaj operuje się w znieczuleniu do kręgosłupa czyli przewodowym (nic nie czuje się od pasa w dół).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Stapler za wszystkie twoje odpowiedzi, bardzo mi pomogłeś *) Ale mam kolejne pytanie: jakieś 2-3dni temu wyskoczyła mi typowa *Chrostka* stwierdziłem że to normalne, bo od czasu do czasu zawsze mi wyskakuje mała Chrostka, po czym po 1-2dniach znika. Z dnia po dniu zaczęła sie robić coraz większa, już miałem zamiar ją wyciskać ale mówię sobie... poczekam jeszcze... Dzisiaj kiedy już była dość sporawa chciałem spróbować ją wycisnąć, jednak nie dało rady... W miejscu gdzie znajduje sie Chrostka jest dość twarda skóra. Po tym nieudanym wyciskaniu zaczęła mi tak jakby puchnąć... Bardzo sie przestraszyłem, gdy dotykam tego miejsca nie boli mnie ale jak nacisnę trochę mocniej to pobolewa jak zwykły pryszcz na czole... Z tego wszystkiego tak sie przestraszyłem ze powiedziałem o moim problemie rodzica... Wiecie co to może być? Bardzo bym prosił o odpowiedz na moje pytanie, to dla mnie bardzo ważne. Wrzucę jeszcze fotki mojego penisa z tym czymś... http://img519.imageshack.us/my.php?image=dsc00432ei6.jpg http://img258.imageshack.us/my.php?image=dsc00433jp3.jpg http://img258.imageshack.us/my.php?image=dsc00434hk0.jpg http://img267.imageshack.us/my.php?image=dsc00435do8.jpg Z góry dziękuje za odpowiedz i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj syn tez mial taka chrostke,mylam z nim u lekarza i powiedzial ze jest to z wiazane z napletkiem. Zbieraja sie Bakterie ktore to wszystko powoduja,Teraz bedzie mial operacje ktore ty chyba tez powinienes miec,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 13 lat i napletek z mojego penisa wogle nie schodzi nawet w stanie spoczynku i nie wiem cy to stulejka bo gdy prubuję ją ściągnąć to nie boli ale widzę że napletek jest bardzo wąski .oczekuję na dpowiedź a jeszcze jedno nie miałem jeszcze wytrsku , czy to normalne? pozdrawiam i oczekuje na odpowiedź PS. niechce mówić o tym rodzicom bo nie wiem jak zareagują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziom powiedz o tym natychmiast rodzicom i niech cie zabiora do urologa bo z tego co piszesz to jest stulejka. (powiedz ze to u siebie podejrzewasz - zareaguja normalnie !) Tu sie nie ma czego wstydzic, oczedzisz sobie problemow w pozniejszym wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to stulejka (zwężenie ujścia napletka) mogą pomóc ćwiczenia. Kiedyś miałem podobny problem, ale właśnie ćwiczeniami się go pozbyłem. Gdybyś chciał o coś zapytać możesz pisać na maila : johnny15025@gmail.com Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to stulejka (zwężenie ujścia napletka) mogą pomóc ćwiczenia. Kiedyś miałem podobny problem, ale właśnie ćwiczeniami się go pozbyłem.Napletek schodzi bez żadnego problemu i aż dziwne, że pomogły domowe sposoby :) Gdybyś chciał o coś zapytać możesz pisać na maila : johnny15025@gmail.com Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×