Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle w podbrzuszu i mocna kolka


Gość Paula

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w Londynie, nie jestem ubezpieczona, i chciałabym uniknąć wizyty u lekarza... Wczoraj w nocy tuż przed zaśnięciem zaczęło mnie mocno kłoć w podbrzuszu z prawej strony-i przy pachwinie, po długim wierceniu zasnęłam, obudziłam się dziś rano i czułam strasznie mocna kolkę w podbrzuszu- na środku- tak jakbym miała zaraz się wypróżnić-poszłam do łazienki,ale tak bardzo mocno mnie kolo w podbrzuszu-całym,ze nie mogłam, po pewnym czasie zrobiło mi się niedobrze, miałam odruchy wymiotne,ale nie mogłam zwymiotować, a w podbrzuszy wciąż strasznie kolo...pod koniec zakręciło mi się w głowie, zrobiło mi się gorąco i słabo...po godzinie męczarni udało mi się polowicznie wypróżnić, położyłam się i leżałam,wzięłam urosept, i teraz po 5 godzinach czuje się lepiej,ale wciąż mam uczucie bólu-kolki w podbrzuszu-zupełnie nie wiem co mi jest,jak siedzę to tak jakby bolało mnie miedzy odbytem... Jak wspomniałam, wolałabym uniknąć wizyty u lekarza ze wzgledu na koszta...Błagam,czy ktoś mi możne powiedzieć co mi jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cóż tu można pomóc bez bezpośredniego badania. Bóle mogą być związane z przewodem pokarmowym, układem moczowym a byc może też narządem rodnym. Bez diagnostyki nie obejdzie się, na podstawie samego opisu objawów nie zdoła się postawić rozpoznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×