Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przepuklina rozworu przełykowego przepony - jakie są skutki?


Gość Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Nowo Narodzony opisz coś więcej odnośnie tej operacji,jak się czujesz po i czy objawy ustąpiły? Czy towarzyszą Wam takie objawy jak wzdęty brzuch i kołatania ,nieregularna praca serca? To mnie najbardziej męczy. Sam rozważam operacje przepukliny. Trzymajcie się. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od 10 lat to samo, kołatania problemy z oddychaniem, przepuklina wyszła w gastroskopii i mam skierownie do chirurga ale przez 10 lat szpikowali mnie psychotropamii i wmawiali tło psychiczne któremu dopiero ostatnio zaprzeczył gastrolog na szpitalu po wykonaniu manometrii, chyba bez zabiegu nie będzie poprawy bo ipp są na kwaśność a u nas przepuklina uciska nerw błędny ibwszystko wariuje, psychotropy tego nie leczą. A gdybym nie czytał w internecie i nie naciskał rodzinnego na manometrie to dalej by mi nerwicę wciskali. Nerwica pewnie tez jest ale kołatania serca i duszności po podnoszeniu ciężkich rzeczy lub po posiłku to przepuklina a nie nerwica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2014 o 20:39, Gość Stanisław napisał:

STANISŁAW Witam:) u mnie stwierdzono endoskopowe cechy przepukliny rozworu przełykowego przepony, ale mam tylko puste odbijania bez żadnych buli. Objawy mam odwrotne niż powinny występować w pozycji leżącej wszystko ustaje gdy tylko wstanę mam puste odbijania nawet rano gdy jestem nadczo może ktoś z was ma to samo proszę o podpowiedz.

Witam mam to samo proszę o kontakt na maila ewazyg@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2017 o 23:47, Gość Kamil napisał:

U mnie od 10 lat to samo, kołatania problemy z oddychaniem, przepuklina wyszła w gastroskopii i mam skierownie do chirurga ale przez 10 lat szpikowali mnie psychotropamii i wmawiali tło psychiczne któremu dopiero ostatnio zaprzeczył gastrolog na szpitalu po wykonaniu manometrii, chyba bez zabiegu nie będzie poprawy bo ipp są na kwaśność a u nas przepuklina uciska nerw błędny ibwszystko wariuje, psychotropy tego nie leczą. A gdybym nie czytał w internecie i nie naciskał rodzinnego na manometrie to dalej by mi nerwicę wciskali. Nerwica pewnie tez jest ale kołatania serca i duszności po podnoszeniu ciężkich rzeczy lub po posiłku to przepuklina a nie nerwica.

Cześć,

mam to samo, odbijania non stop i podejrzenie że to przez stres, biorę od tygodnia anydepresanty i nic jak można to proszę o kontakt na maila ewazyg@inetria.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×