Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwne zmiany na prąciu


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem juz od dluzszego czasu, lecz dawniej nie bylo to tak widoczne jak teraz. Od okolo roku wyglada to caly czas tak samo, ale nie wiem co to jest. Oto zdjecie : http://yfrog.com/5lpeniskj Nie jest zbyt dokladne, ale mniej wiecej widac o co chodzi. W miejscu ujscia cewki moczowej mam takie dwie narosle, i skora jest pomarszczona, lecz w czasie wzwodu tego praktycznie nie widac, procz tych narosli. Prosze o pomoc, chcialbym sie dowiedziec czy to jest grozne i co mam robic. Do jakiego speclalisty sie zglosic. Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a czy do dermatologa potrzeba skierowanie jezeli chcialbym pojsc prywatnie ? - do dermatologa nie potrzeba skierowania Oraz jeszcze jedna sprawa, czy takie brodawki sa trudne w leczeniu i czy jest to grozne dla zdrowia ? - są odpowiednie leki dość skuteczne w tej patologii, co do odpowiedniego zastosowania tych leków musi zadecydować dermatolog po bezpośrednim badaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem, ze brodawki wirusowe to kłyciny kończyste. Ogladalem zdjecia na googlach i to moje troche inaczej wyglada. Jest to miekkie, nazwalbym to takimi faldkami skory. Znowu te z galeri to takie bardziej strupki. Wiem, najlepiej pojsc do dermatologa i na pewno to zrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec, postanowilem na wlasna reke sprawdzic pewien sposob o ktorym przeczytalem w internecie. Sol plus ocet, i stamoralem to tym. Lecz na trzeci dzien zaczelo mnie to piec, wiec zrezygnowalem z tego. Teraz skora jest tak jakby wysuszona, w dotyku przypominajaca strupek, ale to nie jest strup. Nie wiem co mam zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×