Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kłujące szwy wewnętrzne po cesarskim cięciu


Gość magdalena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 2 miesiące temu miałam cesarskie cięcie, blizna zewnętrzna ładnie się goi, jednak mam problem ze szwami wewnętrznymi. Mój ginekolog twierdzi że mogą sie ńone rozpuszczać nawet do pół roku. Jednak nie wiem czy normalne jest że tuż pod skórą widać odstającą bardzo ostrą nitkę, która przy każdym moim ruchu wbija sie w otaczające ją tkanki i skórę sprawiając mi ogromny ból. Nie mogę usiąść, nakarmić dziecka, już czasem prawie mdleję z bólu... Czy taki stan jest normalny? Czy ten szew powinien być tak ostro zakończony czy źle mnie zszyto? Nie wyobrażam sobie że jeszcze pare m-cy mam się tak męczyć i obawiam się czy szew nie przebije mi skóry lub nie narobi szkód w tkankach wewnątrz ciała. Bardzo proszę o radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taki stan jest normalny? - z tą nitką można udać się do ginekologa, który ją przytnie blisko skóry i sprawa zostanie bezpowrotnie rozwiązana Czy ten szew powinien być tak ostro zakończony czy źle mnie zszyto? - czasami po protu taki szew wystaje, to nie jest żaden błąd, szew taki skoro jest wchłanialny można przyciąć Nie wyobrażam sobie że jeszcze pare m-cy mam się tak męczyć i obawiam się czy szew nie przebije mi skóry lub nie narobi szkód w tkankach wewnątrz ciała. - na pewno do takiego powikłania nigdy nie dojdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam podobny problem. szwy wewnętrzne które rozpuszczają się nawet do pół roku. Po pięciu miesiącach jeszcze je czułam To było koszmarne ale pociesze Cie ,że naprawdę się rozpuszczą i nie będzie bolało. Niektóre też wychodziły mi na zewnątrz. Niektóre podcięła mi położna ale były takie które zostały. Minie ale trzeba przyznać ,ze człowiek musi się najpierw nacierpieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam gorzej, gdyz szwy wewnetrze sa pogrubiale, przebijaja powloke brzuszna, bola, rwa, czasami kluja. Powstaly tez zgrubienia, a lekarze nie wiedza co to jest... Moze ktoras z Was miala podobny problem? Dodam, ze od mojego drugiego cc minelo juz 4 miesiace.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×