Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle podbrzusza i okolic lędźwiowych


Gość olivia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , w ostatnim miesiacu zmienilam miejsce zamieszkania , aktualnie mieszkam w dubaju i mam maly problem ... zawsze 1ego kazdego miesiaca mialam miesiaczke , lecz w tamtym miesiacu 2 tygodnie przed 1ym zaczal sie bolec mnie brzuch dokladnie taki sam bol jak przy miesiaczce , nie przejmowalam sie tym poniewaz wzielam tabletke i po paru minutach przestalo bolec, i mialam spokoj na caly dzien . dokladnie 1ego pazdziernika dostalam miesiaczke , nadal ja mam , ale te bole nie przestaja , ciagle je odczuwam , lecz dodam tez ze dziwne jest to ze jak trzymam np. zawiniety koc wokolo mnie , ten bol przestaje , tak samo w nocy , nic nie odczuwam ,budze sie i jest wszystko dobrze , po okolo 30 minutach kiedy wstane z lozka , znowu bol przychodzi i mnie meczy , prosze mi powiedziec co to moze oznaczac ? czy moj maz ma racje mowiac ze to przez zmiane klimatu ? oraz mam tez inne pytanie , poniewaz szukalam w internecie ale niestety nic ciekawego nie znalazlam . otoz planujemy z mezem dziecko , chcialabym bardzo zeby bylo zdrowe i zebysmy nie miieli zadnych problemow z ciaza porodem itp , chcialabym sie sowiedziec co naturalnego , takiego jak np jakies herbatki specialne , czy specialne napoje , poniewaz kupilam sobie witaminki z kwasem foliowym , specialnie dla kobiet ktore planuja zajscie w ciaze, lecz po nich niespecialnie sie dobrze czulam , moj dr powiedzial ze to przez to ze mam duzo witamin w organizmie i ze wiecej mu nie potrzeba . jezeli ktos wie odpowiedz na moje pytania , bardzo prosze o odpowiedz . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z ginekologiem. Ginekolog po badaniu oceni dokładnie czy przyczyny dolegliwości tkwią w zakresie narządu rodnego. Także trzeba mu powiedzieć, że planuje Pani dziecko. Ginekolog doradzi jakich środków użyć, aby wpłynąć na prawidłowe zapłodnienie i rozwój płodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×