Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Penis boli i piecze


Gość Maciej

Rekomendowane odpowiedzi

Po masturbacji, gdy erekcja juz troche ustąpiła przekręciłem penisa na bok u poczułem nagły ból. Bez żadnego dźwięku, jedynie ból. Po jakimś czasie wydaje mi się, że przynajmniej częściowo ustąpił. Następnego dnia znów miałem się już masturbować, lecz z powodu wciąż odczuwalnego bólu dałem sobie spokój. Tego samego dnia wieczorem naciągnąłem napletek tak, że zakrywał człkowicie żołądź i wydaje mi się, że w tedy znów mnie mocniej zabolało. Od tego czasu czuję ból niemal bez przerwy. Nie jest on jakiś bardzo mocny. Trudno go konkretnie zlokalizować, lecz wydaje mi się, że jest związany z żyłą biegnącą wzdłuż górnej strony penisa, zwłaszcza przy samej podstawie penisa.Czasami odczuwam też dość silny ból po bokach penisa, raz z jednej, raz z drugiej strony, który zazwyczaj po kilku minutach stopniowo ustępuje, oraz czasami w róznych miejscach takie uczucie jakby jakaś żyła była bardzo mocno naciągnięta i miała zaraz pęknąć. Oprócz tego czuję jeszcze takie pieczenie przy końcówce penisa, nie przy samym wylocie ale dość blisko. Na dodatek mam trochę takie uczucie jakby troche cały czas chciało mi sie sikać. Czasami wydaje mi się już że wszystko w pożądku, lecz po jakimś czasie objawy znów wracają. Poza tym nie zauważyłem żadnych innych objawów. Penis nie jest raczej opuchnięty, chociaż wydaje mi się że jest minimalnie grubszy w stanie spoczynku, możliwe jednak, że mi się wydaje bo jestem już przewrażliwiony, nie odczuwam też jakiegoś większego bólu czy pieczenia podczas oddawania moczu. Nie ma też żadnych innych widocznych zaburzeń. Jedynie ból i pieczenie. Taki stan utrzymuje sie już piąty dzień i specjalnie nie widzę zmian ani na lepsze ani na gorsze. Co to może być? Czy to coś poważnego i czy samo w końcu przejdzie? Jeśli tak to mniej-więcej po jakim czasie? Błagam o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobne objawy. pisalem tutaj juz wczesniej ale nie dostalem konkretnej odpowiedzi. Mam takie objawy jak przy zapaleniu cewki ale nie leci mi zadna ropa ani nic. penis czasami szczypie i lub piecze (takie mam wrazenie) oraz wydaje mi sie ze po obu stronach wedzidelka penis jest siny (zyla idaca napletkiem tez jest jakby bardziej fioletowa). Oprócz tego wydaje mi sie ze zoladz jest jakis zaczerwieniony i po sciagnieciu napletka wydobywa sie nieprzyjemny zapach. Takze prosze o odpowiedz, napisalem w tym watku bo objawy mamy podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że wczoraj miałem tak, że żołądź zaczął mnie dość mocno piec, ale to nie było takie szczypanie tylko takie jakby uczucie dużego ciepła, wręcz gorąca. Po jakichś 2 godzinach przeszło. Później wydażyło się coś dziwnego, a mianowicie bolał mnie penis tuż przy podstawie, troche po prawej stronie. Stopniowo ten ból zaczął się przesówać bardziej w prawo i na dół. Wkońcu wszedł na krocze a następnie na prawą nogę. Później ten ból przeszedł na tył nogi a następnie szedł w dół i rozszedł się po całym udzie. Nie był to ból bardzo mocny ale za to dość nieprzyjemny, taki troche odrętwiający. Wydaje mi się, że to miało coś wspólnego z przepływem krwi. Dolegliwości w penisie się znacznie osłabiły ale za to bolało mnie udo prawej nogi. Próbowałem to jakoś rozmasować ale specjalnie nie pomogło. Nie wiem co było później bo poszedłem spać. Gdy się obudziłem noga już mnie raczej nie bolała, chociaż teraz z powrotem lekko wyczuwam ten nieprzyjemny ból w udzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem u urologa ponieważ się wstydziłem a poza tym wydawało mi się, że jest już lepiej. I żeczywiście dolegliwości w penisie znacznie osłabły, jednak teraz przeniosło się to na jądra. W okolicy prawego jądra, a właściwie gdzieś tak pomiędzy jądrem a penisem zacząłem odczuwać taki nie ból ale dyskomfort. Teraz jeszcze wydaje mi się, że to prawe jądro jest niżej a lewe wyżej. Wiem, że to normalne i miałem tak zawsze ale wydaje mi się, że różnica się powiększyła. Poza tym specjalnie mnie nie bolą, tylko czasam i tak lekko ale często odczuwam ten dyskomfort. Oprócz tego wczoraj pojawiło się w jądrach podobne uczucie gorąca jak wcześniej miałem w penisie, nie było ono jednak tak silne. Proszę, czy bez badań nie da się chociaż mniej-więcej powiedzieć, co to może być? Zależy mi na tym ponieważ przez te kilka tygodni prawie o niczym innym już nie myślę jak tylko o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam o jakąś pomoc! Nawet, jeśli nie da się dokładnie stwierdzić, co to jest to proszę o takie wskazanie mniej-więcej. Albo o jakieś możliwe opcje. Dodam, że spowrotem penis boli i piecze mnie mocniej, nawet chyba mocniej niż wcześniej. I tak naprawde nie da się określić źródła tego bólu. Raz wydaje mi się jakby to było gdzieś w cewce moczowej, raz gdzieś zupełnie indziej. W skrócie mówiąc: boli i pecze mie w najróżniejszych miejscach i na różne sposoby, czasami jest to taki tępy ból a czasami tak jakby w środku była jakaś rana. Jest to nie do wytrzymania. Mimo to wciąż nie zauważyłem jakiś oznak zewnęcznych, może poza tą lekką zmianą ułożenia jąder. Czy jest jakaś szansa, że to minie samo? Trwa to już prawie 4 tygodnie. Jeśli nie to czy konieczna będzie jakaś operacja, czy może wystarczy np. jakaś maść? Błagam o jakiekolwiek rady bo już nie wytzrymuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dolegliwości wydawały się już ustępować ale cały czas przy erekcji odczuwałem taki tępy ból w żyle na górnej stronie penisa. Dziś gdy po ponad dwóch miesiącach znów się masturbowałem niby wszystko było w porządku i się udało ale był też ten nieprzyjemny ból w żyle. Gdy jakąś niecałą godzinę później chciałem to zrobić jeszcze raz, podczas gdy żyła mnie dość mocno bolała i postanowiłem przerwać zauważyłem bardzo śladową ilość krwi. Było tego naprawdę bardzo mało, nawet trudno nazwać to kroplą ale też na pewno mi się nie wydawało, bo gdy przyłożyłem papier toaletowy było na nim widać kolor czerwony. Bardzo mnie to przestraszyło i nie wiem czy robić coś w tej sprawie. Dodam też, że już od jakiegoś czasu dostrzegam bardzo niewielkie zaczerwienienie i jakby delikatne spuchnięcie w końcowym odcinku napletka, tam gdzie zaczyna się żołądź, od górnej strony penisa. Było to już także wtedy, gdy pierwszy raz poszedłem do urologa, lecz lekarz raczej tego nie zauważył, gdyż wtedy mój penis z tych nerwów był bardzo mały, a napletek to zasłania i widać to tylko w czasie erekcji lub przy odsłonięciu. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nie przyjemne uczucia gorąca napletka trochę jakby jąder byłem u dermatologa porobiłem badnia na kiłę i inne choroby grzybicę a nawet na hiv i niby nic nie stwierdzono ,byłem u urologa dał mi tabletki na zapalenie i nadl nic ne pomogło .na prawie mieśąc się uspokoiło i wróciło do kogo z tym iść pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę żę nikt tu nie zagląda dodam że stan tn mi wraca z przerwami już od pięciu mieśęcy ostatnia przerwa w dokuczliwościach trwała prawie mieśąc stosowałem maści przeciw grzybiczne tabletki moczenie w cali i nic w moczu bakteri niema .Jeden onkolog powiedział że jast jakś zastawka w penisie która może nie wypuszczać całego moczu i nie wykryją bakteri wmoczu a one będą w penisie.Niewiem może to jest jakaś choroba co niemogą śię rozpoznać czuję też swąd w odbycie ale to może przez hemorojdy.Jak naciągne napletek widać bardzo małe jakby pikielki pod naskurkim,nieraz zuważyłem wałe ilośći bezapachoweg lepkiego bezbarwnego płynu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×