Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból pleców promieniujący do nadbrzusza w pozycji leżącej


Gość Sylwia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 25 lat. Od półtora roku odczuwam silne bóle, zaczęło się od pleców bolało mnie zawsze nad ranem ból przechodził dopiero gdy wstałam lub posiedziałam ok godz. Następnie po ok pół roku ból zaczął promieniowac do okolic nadbrzusza, jest to dziwny ból wręcz zatykający i również przechodził gdy przyjmowałam pozycję siedzącą lub stojącą. Miałam robione USG jamy brzusznej z której nic nie wykazało jedynie tylko to że lekarzowi trudno było zobaczyc trzustkę gdyż zasłaniała ją przepuklina którą miałam operowaną 2 razy 6 lat temu i niestety czeka mnie trzeci zabieg gdyż potrzebne będzie użycie siatki. Najpierw przyjmowałam leki takie jak: nolpaza, maalox a także antybiotyki jakieś chyba przeciwbakteryjne czy coś w tym stylu lecz żadne z tych leków nie pomogły jedynie troszkę ukoiły ból. Po pewnym czasie lekarz zlecił mi gastroskopie która wykazała że z żołądkiem wszystko ok. Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gastroskopia była wykonywana dawno temu (ponad 3 miesiące temu) to radziłbym wykonać ją ponownie. Wszystkie objawy wskazują raczej na patologię w zakresie żołądka lub dwunastnicy, być przepuklina rozworu przełykowego. Dobrze by było w tej sprawie jeszcze skonsultować się z gastroenterologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×