Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból po prawej stronie - wyrostek?


Gość marek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie od 2 tygodni boli mnie po prawej stronire brzucha na wysokosci pepka,jak leze ciezko jest mi sie obrocic,podczas schylania,i podczas gwaltownych ruchow,jak chodze normalnie to nic nie czuje,nie mieszkam w polsce,z lekarzem tez jest klopot,przejdzie samo czy trzeba gdzies znalesc lekarza.jak biore ketanol to tez bolu nie czuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Bez badania lekarskiego w zasadzie trudno mi powiedzieć co może być przyczyną bólu. Czy w ostatnim czasie na coś Pan chorował? Przeszedł zabieg operacyjny? Czy są inne objawy oprócz bólu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nic nie chorowalem,a moze inaczej u lekarza nie bylem z 12 lat,ostatni raz w 8 klasie,to stalo sie jak poszlem na silownie,pierwszy raz od 3 lat,i nastepnego dnia zaczelo sie,ale jak by przepuklina to bym ja chyba widzial a tu nic,tylko boli,przy schylaniu najbardziej jak trzeba sie rano ubrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapewne przeciążenie mięśni prostych brzucha. Tygodniowy odpoczynek od wysiłku fizycznego (odciążenie mięśni brzucha) powinien zlikwidować problem. Należy powoli dozować wysiłek fizyczny na siłowni, a wtedy nie wystąpią takie kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 12 lat i przez cale wkakacje te niebolal mnie brzuch ale w tamtym roku czesto chorowalam na bol brzucha i przewaznie bolal mnie pod rzebrami z prawej strony. co mi jest?? bo ja bralam proszki przeciw bolowa i troche dzialalo a od 5 dni brzuch boli mnie coraz bardziej. czy to moze byc wyrostek?? i czy mam robic badania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dominika 26lat

Witam serdecznie!Pracuję fizycznie w markecie-dźwigam często ciężkie rzeczy i wszystko robię w pośpiechu. Rok temu zaczęłam mieć bóle w prawej części brzucha na wysokości pępka. Chodziłam po lekarzach,jednak nikt nic nie stwierdził-żadnej przepukliny,czy wyrostka. Od ok.5 miesięcy znów mam ten ból-jest strasznie uciążliwy,gdyż nie mogę się schylać(bo boli),ani dźwigać... Boli mnie głównie jak jestem w pracy,czyli podczas wysiłku fizycznego. Jest to taki ból,jakby mnie coś tam strasznie mocno ściskało,dusiło. Błagam o odpowiedź,bo nie wiem już co to jest...lekarze nie wiedzą,więc ja tym bardziej. Dodam jeszcze,że podczas pobytu na wakacjach bardzo dużo chodziłam,jednak przez ten czas ból ani razu się nie pojawił. BŁAGAM O POMOC I RADĘ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość klaudia

P.Dominiko mój chłopak w pani wieku pracuje w hurtowni i także przyszedł kiedyś skarżąc się na ostre bóle brzucha myślałam że przesadza i jest przewrażliwiony niespał całą noc bóle się nasilały wymiotował i miał gorączkę prawie 40 stopni zawiozłam go do szpitala okazało się że w ostatniej chwili teraz ma wycięty wyrostek i czyje się dobrze.Pamiętaj że po operacji ok.roku nie można dźwigać w każdej chwili szwy mogą się rozejść i katastrofa gotowa.Może pomyślisz że się wymądrzam ale jestem na 2 roku chirurgi.ZDRÓWKA ŻYCZĘ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Joanna z Legnicy

Otoż od prawie 3 tygodni boli mnie brzuch a najbardziej prawa strona tak jakby wtrostek.rok temu stwierdzono u mnie torbiel o wielkosci 7,5 cm. Ginekolog przepisal mercilon i torbiel sie zmniejszala. czasami bolalo czasami nic nie czulam. ale od tych 2 tygodni nie idzie wytrzymac..pecherz mnie boli jajniki a najbardziej prawa strona. poszlam do szpiatal zbadal mnie chirurg i wykluczyl wyrostek. Ginekolog mnie badal i powiedzial ze on nie widzi torbiela. tylko pecherzyk . ze jestem zdrowa. a ja wciaz odczuwam bol. 2 dni temu bylam u drugiego ginekologa aby potwierdzic czy nie mam torbiela ten potwierdzil. wszystko bylo by fajnie gdyby nie te bole. robilam badanie krwi OB podwyzszone 15 a max to 12 badanie moczu wyszło ze leukocyty 1-3,liczne bakterie, śluz.. lekarz przepisal mi Furalgin uznajac ze to zapalenie pecherza i czopki doodbytnicze distreptaza 6 dniowa kuracje. Nie wiem co ja juz ma myslec. lekarze mowia ze jest w porzadku .czy to może by wyrostek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mnie tez boli brzuch podczas wysiłku. Mam tak od kilku dni. Po wysiłku, czyli ćwiczeniach na mięśnie brzucha, boli mnie po prawej stronie blisko jajnika. W sumie moze to jajnik. Ostatnio nawet ta strona byla twarda i jakby napuchnieta. Czy ktos wie co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×