Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Węzły chłonne powiększone przy zapaleniu nerek


Gość aga

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zapalenie nerek. powiekszyly mi sie wezly chlonne pod zuchwa... z jednej strony jest to male ale bolesne... a po lewej stronie to jest prawie jak jakis guz i tez boli. czy to samo przejdzie czy mam sie zglosic do lekarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ALICE CAILLEUX

moja 15 letnia corka miala w listopadzie 2009 r angine w czasie ktorej powiekszyly sie ej obustronnie wezły chłonne szyne, po antybiotyku angina przeszla a wezły powiekszone pozostaly ,lewy wezel rosnie jest guzowaty nierowny prawy mniejszy , ma zawroty glowy czeste bole gardla i katar leczona jest silnymi antybiotykami ktore nie pomagaj, badanie na wszystkie bakterie nic nie wykazl,y przeswietlenia,skaner szyi, analiza krwi jest bez zmian biegam od lekarza do lekarza bylam u onkolga co mama robic czy usunac wezel czy go przedtem zbadac ,prosze o opinie i porade ALice Mama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj maz tydzien temu mial bol nerek i biegunke, teraz powiekszyl mu sie wezel chlonny i nie moze nic jesc ani pic strasznie go boli przy przelykaniu. niewiem co robic czy nic mu sie nie stanie, ten wezel jest duzy i prawie zamyka mu przelyk ze nie moze przelykac. Co mam robic. Mieszkamy w Holandii a lekarze czasami nie zdaja sobie sprawy z powagi sytuacji i nic nie roba dzisiaj idziemy do lekarza i zobaczymy ale tak sie boje ze niewiem moze ktos mial tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×