Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zakrzywiony penis w dół


Gość Dawid

Rekomendowane odpowiedzi

stalo sie to jakis dlugi czas temu kidy na powaznie zaczolem sie interesowac tymi sprawami i masturbujac sie nie sprawai to zbyt duzych problemow ale jakos dziwnie sie z tym czuje*/ co mam z tym zrobic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze jest to wina za krotkiego wedzidelka. U mnie tak samo i nie dlugo mam zabieg. Przy prostowaniu na sile mozna sobie jedynie naderwac wedzidelko co do niczego dobego nie prowadzi. Polecam wizyte u urologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma się za krótkie wędzidełko można w gorącej/ciepłej wodzie delikatnie je rozciągać (np. w trakcie kąpieli) . Po pewnym czasie wędzidełko będzie miało swoją odpowiednią długość. Jeżeli chodzi o zakrzywienie penisa. Jeden chłopiek ma zakrzywienie w góre, drugi w lewo, następny w prawo. Ja również mam zakrzywienie w dół. Około 3/4 penisa idzie prosto, potem część napletkowa skrzywia się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michałlekarz

co to za brednie ? Rozciagac wedzidelko ? Udac sie do urologa ? Niektore penisy sa zagiete do gory inne w dol, jeszcze inne sa idealnie proste ! Jesli masz problemy w tej sprawie to przeczytaj sobie ten artykul to Ci ulzy. I nie sluchaj glupich rad typu rozciaganie wedzidelka bo skonczysz na stole operacyjnym na szyciu prącia. http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=3598471&start=30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze stulejką właściwie nigdy nie potrafiłem zciągnąć napletka do końca, do wacek jest dość mocno zakrzywiony w dół potrzebuje porad gdzie należy najpierw się skierować z takim problemem, czy za taką operację (zabieg) się płaci czy da rade w miare szybkim czasie załatwić za darmo. Chcę wiedzieć a co z tym zrobię to pomyślę bo jak na razie boję się powiedzieć rodzicą o tym nie wiem dlaczego ale tak po prostu może i jestem frajerem że się wstydzę no ale trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba powiedziec o tym rodzicom ale nie isc odorazu na zabiegi tylko podczas kąpieli starac sie zciągać napletek powoli do momentu bulu dalej nie bo naderwiemy stulejkę, częste powtarzanie nie koniecznie w kąpieli praktykować do zciągnięcia napletka i potem jak będzie już lużno chodził to cieszyć się z przyrodzenia i często się uśmiechać pozdrawiam Adam też miłem taki problem i mnie okaleczyli lekarze a teraz to samomam ze swoim 4,5 letnis synkiem terz niechce mu zchodzić ale po ćwiczeniach widać poprawy pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s lekarze biorąc na stół operacyjny pacjęta często praktykują swoich podopiecznych i ja powstałem w skutek tychże praktyk prawą stronę gdzie z natury prawe jadro znajduje się niżej prawą str. żołędzia fastrygował czyli szył i praktykował swoje umiejętności praktykant czego skutkiem byłopokłucie mojego żołędzia w co najmniej 8 miejscach co skutkowało zciągnięciem wędzidła nasieniowodu i prawe jądro mam zawsze wyżej lewe zać tak się opuściło gdzieś 8 krotnie miałem wtedy 6 lat mam teraz 33l i czekam na potwierdzenie moichmyśli o raku prostaty, niewydolnosci nerek, i innych powiązanych skutkiem tej operacji chorób *] troche przejebane a nawet więcej zrujnowane rzycie i w myślachciągle o oddaniu moczu, ale STWIERDZAM Z PRZEKONANIEM O CELOWYM TAKIM DZIAŁANIU ZE STRONY LEKARZY sami pieknie zrobililewą str. prącia a lewą wciskali praktykantom by narobić sobie PACYJENTÓW *] na przyszłość RZĄD JEST DO DUPY. TERAZ tylko czekać na śmierć by sobie ulżyć z powodu ciągłego przewlekłego bólu podbrzusza, nerek, oddawania siku na siedząco w ciepłe dni ledwo mogąc sikać i ciągle czuć pełny pęcherz nikomu nie życzę, Panie POMÓŻ NAM...! A WY WSZYSCY NIE BÓJCIE SIE O TYM MÓWIĆ NA GŁOS to ONI NAS CHCĄ ZNISZCZYĆ podobno na 1 milion ludzi 200 ma problemy rozwiązane przez lekarzy z napletkiem nie mówimy tu o Żydach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×