Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Tępy ból w mosznie


Gość Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam 23 lata,moj problem zaczal sie jakies 6 tygodni temu.Dzien po stosunku zaczalem odczuwac dyskomfort w mosznie, taki tepy bol. Dolegliwosci minely wiec to zbagatelizowalem, lecz po 2 tygodniach powrocily. Zauwazylem ze w nasieniu po wytrysku sa takie jakby zolte grodki(owalne).W trakcie podniecenia odczuwam napiecie w mosznie. Raz nasienie wytryska bez problemu, czuje wtedy tylko lekkie pieczenie jakby w srodku zoledzi a niekiedy wogole mam problem zeby nasienie wytryslo tzn czuje sie taki jakby zatkany i wylatuja wlasnie takie zolte kawalki. W mosznie wyczuwam pogrubione,bolace gdy dotykam jakby zyly w okolicach najadrzy.Zauwazylem rowniez ze mam powiekszone wezly chlonne pod pachami.Mieszkam w Szkocji, bylem u lekarza rodzinnego ktory zlecil mi badania moczu,krwi ale nic one nie wykazaly. Skierowal mnie do urologa, a na wizyte musze czekac do 6 tyg. Na wlasna reke bralem 3 dni leki przeciwzapalne, przez kilka dni bylo lepiej ale znowu jest tak samo. Nie wiem co moge z tym teraz zrobic. Prosze o podpowiedz, co mi moze dolegac, z gory dziekuje. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może to jakiś stan zapalny narządu płciowego (jąder i/lub najądrzy). Na pewno trzeba w tej sprawie skonsultować się z urologiem. Taki stan zapalny oprócz leków przeciwzapalnych wymaga zastosowania antybiotykoterapii i to przez dłuższy okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×