Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Po operacji pęcherzyka żółciowego


Gość KAHA

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani jestem w końcu po laparoskopi pęcherzyka żółciowego(druga doba)jestem już w domu z moimi małymi kamykami hi hi,wczoraj jak mnie wypuścili to zjadłam na wieczór troche kleiku,dzisiaj rano bułkę z wędliną,nawet sie dobrze czuję,tylko cholernie mnie bolą te dziury ,jak sie obracam w łóżku i jak mąż mi pomaga z niego wstać ,siedzieć mi jest ciężko. Jak ktoś wie niech napisze kiedy ustąpi ból tych dziurek i co dalej mogę zjeść dzisiaj ,jutro....itd. Z góry dziękuje aha co do narkozy pełny odlot,hi hi najbardziej mnie bolał dren przy wyciąganiu a tak szło wytrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem tydzien po zabiegu,boli mnie juz tylko rana nad pepkiem,dzis wieczorem jade na sciagniecie szwów.A co do diety to jem suchary,ryz,makaron lub rosołek z piersi kurczaka i gotowane w mundurkach ziemniaki.,gotowane marcheki.Jak spie to wkładam pod koszulke mala poduszeczke,tak mi jest wygodniej i mniej boli.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki asiu za cenne rady,ja spróbowałam zjeść bułkę z chudą wędlinką i było ok,z pomidorkiem bez skóry też ok,dwa biszkopty hi hi też ok,a dzisiaj zjadłam na obiad łyżkę ziemniaków ugotowanych marchewkę ugotowaną i pół piersi ugotowanej,i też dobrze sie czuje ,jedyne co to boli mnie ciągle najbardziej ta dziurka przy pępku otworzyłabym sobie ten opatrunek ale boję sie i wolę tego nie ruszać.Do poniedziałku wytrzymam aż mi ściągną szewki.Jak wstaje z łóżka to przytrzymuje sobie ten opatrunek przy pępku bo boli najmocniej nie wiem dlaczego,mam tylko nadzieje że dobrze sie goi.Hmmmmm.Aha i dzisiaj cały dzień mi bulgocze mi w całym brzuchu niewiem dlaczego ,może ktoś wie,wcześniej po zabiegu tego niemiałam,w miejscu gdzie mi wycieli też bulgocze jakbym miałą pełno żab w brzuchu,wziełam espumisan ale to nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×