Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Dawid

Chodzenie z ściągniętym napletkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawid
Mam 17 lat i mam drobny problem.Parę lat temu ( około 4) spodobało mi się chodzenie z ściągniętym napletkiem. Otóż ściągnąłem napletek i tak chodziłem.Sprawiało mi to lekki dyskomfort ale nie przejmowałem się po jakimś czasie tak mi zostało i jest tak do dzisiaj.Gdy mój penis jest w spoczynku to napletek nie okrywa żołędzi i tak samo jest w czasie wzwodu ale w niczym mi to nie przeszkadza. Wyglądam jak bym był obrzezany ale tak nie jest.Podczas spoczynku gdy próbuję naciągnąć napletek na żołądź to jest go mało i nie przykrywa całej żołędzi a jak puszcze to sam się zsuwa z żołędzi . Nie wiem czy jest coś ze mną nie tak ale w niczym mi to nie przeszkadza.Wogóle nie czuję żadnego ucisku ani nic innego mój penis wygląda naturalnie .Chciałbym znowu żeby mój napletek okrywał żołądź czy da się coś z tym zrobić samemu czy trzeba iść do urologa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Samemu raczej już z tym nic nie zdziałasz. Radzę w tej sprawie udać się do urologa. Być może będzie się to dało skorygować zabiegowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dawid
chciałbym się dowiedzieć czy jest to problem który trzeba leczyć czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
O tym czy należy to leczyć zadecyduje urolog. Jednak jeśli nie masz z tego powodu żadnych dolegliwości taki stan może być zachowany bez efektów ubocznych w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jan
Wielu facetów chodzi ze ściągniętym napletkiem. W wielu krajach jest to bardzo popularne (np. w Japonii). Ja też tak chodzę od wielu, wielu lat i jedynym *dyskonfortem* jest to, że niektórzy uważają mnie za obrzezanego, ale to stanowi *problem* tylko w Polsce Dodatkową zaletą tego stanu jest to, że brak ucisku napletka powoduje powiększenie żołędzi (dlatego masz kłopoty z naciągnięciem napletka). Kobietom się to bardzo podoba i potrafią to docenić. Z lekarzem daj sobie spokój. Nic ci nie poradzi bo co może: dosztukować ci napletek? A może sam też chodzi ze ściągniętym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wojtek
Ja też chodzę ze ściągniętym napletkiem i nie sprawia mi to zadnego problemu, a nawet jest mi wygodniej. Lepiej nie pie..z sie z urologiem. Dziewczynom też się to bardziej podoba * )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość BARTEK
Sposob utrzymania napletka za zoledzia. Zobaczcie to: http://en.wikipedia.org/wiki/File:Foreskin retraction glans penis ring.jpg http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Silicone glans ring.jpg http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Penis with glans ring.jpg Polecam wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość andrzej
gdzie można kupić taki ring?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ksiu
hmm&#8230* sam poszukuję ww *opaski* bo te samoróbki nie sprawdzają się w moim przypadku&#8230* no chyba że ktoś ma sprawdzony pomysł to czekam na rade

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mójsposób
Ja chodzę ze ściągniętym napletkiem, nie stosuje ringu tylko podwijam napletek do wewnątrz, wygląda to jak bym był obrzezany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ksiu
Ja też próbuję, ale mam duży nadmiar skóry - w miejscu jej podwinięcia penis wygląda jakby spuchł&#8230* a mimo to i tak żołądź odsłonięty jest tylko częściowo:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil
Chodzę z odsłoniętą żołędzią już kilka lat . Same korzyści. Żadnych problemów, pod wieloma względami jest dużo lepiej niż kiedyś.Polecam wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ciekawy
Kamil masz może GG ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil
Nie mam gg ale pytaj tutaj , odpowiem ci na wszystko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ciekawy
Kamil mam na razie 2 pytania. 1 Ile lat miałeś jak zaczynałeś chodzić bez napletka 2 Czy twój napletek się skurczył czy tylko przystosował się do *takiego* położenia ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil
1 )Jak zaczynałem miałem 23 teraz 3 więcej. 2) Wcześniej nawet we wzwodzie napletek przykrywał całą żołądź a teraz we wzwodzie jak mocno naciągnę to przykryje do połowy a po chwili sam się zsuwa poza żołądź. Tak więc trochę się skurczył a poza tym wydaje mi się że żołądź się ciut pogrubiła, bo nigdy nie ściska jej napletek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Taxx
mam długi napletek i podwijając go do wewnątrz uzyskuje dość dobry efekt: http://zapodaj.net/17fb66b9307ce.jpg.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ciekawy
TAXX Jak udało ci się uzyskać taki efekt bo kiedyś sam tak próbowałem ale efekt nie był aż taki dobry masz może gg albo skype ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ciekawy
Bardzo mi zależy żeby jak najbardziej upodobnić się do obrzezanego ale żeby nie być obrzezany więc uzyskać taki efekt jest to bardzo ważne dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kornisz
Ja też próbuje chodzić bez napletka, bardzo fajna sprawa. Ale pojawiła się OPONKA, taka OPUCHLIZNA na napletku. Nie boli, ale jest. Coś ktoś wie co to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Janusz
Kornisz napisał: *Ale pojawiła się OPONKA, taka OPUCHLIZNA na napletku. Nie boli, ale jest. Coś ktoś wie co to?* To po prostu nieznaczna stulejka. Są 3 możliwości: 1. Samo zaniknie bo ściągnięty napletek się rozciągnie. 2 Możesz sobie pomóc wkładając 2 palce w otwór napletka i rozciągając go na boki (najlepiej w gorącej kąpieli). Ostra masturbacja też pomaga. 3. W ostateczności czeka cię drobny zabieg chirurgiczny - jak wejdziesz w Wikipedii na hasło *napletek* i zmienisz język na angielski lub nie niemiecki to jest to rozrysowane. Tylko nie zgódź się na obrzezanie. Niemniej uważaj. Gdyby opuchlizna narastała to naciągaj skórkę i czekaj z jej ściągnięciem do jej zaniku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KORNISZ
JANUSZ: Serdecznie dziękuję za konkretną wiadomość. Ostatnio przestałam chodzić z naciągniętym napletkiem, a szkoda. Właśnie robiła się ta oponka, bałem się zachwiania układu limfatycznego, nie wiem (nie znam się) skąd się brała. Najdłużej chodziłem 4 dni i musiałem nasunąć napletek z powrotem. Świetne byłoby rozwiązanie 1. *Samo zaniknie bo ściągnięty napletek się rozciągnie*. Ze stulejką mnie zaskoczyłeś, właśnie przyszło mi na myśl częściowe obrzezanie, ale to nie jest chyba dobre rozwiązanie. Najlepiej jakby naturalnie ułożył się. OK. Jak będzie robiła się oponka, to znak że trzeba odpuścić na 2 godziny (po takim czasie znika) i dalej mogę chodzić z odsłoniętą główką i powinien się ułożyć? Po jakim czasie? A czy *nadmiar* napletka przy odsłoniętej żołędzi z czasem też jakoś się ułoży? Dodam, że oponka robi się szybciej przy ciasnej bieliźnie (czyli wychodzi na to, że przy ucisku na penisa). Pozdrawiam serdecznie Kornisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.