Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Osiąganie satysfakcji seksualnej u mężczyzny


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry . Poddałem się zabiegowi obrzezania a bardziej chyba zabiegowi usunięcia stulejki ( tak określił to lekarz urolog ) nie jestem pewien czy to to samo . Ponieważ ja chciałem się obrzezać a lekarz nawet nie uzgodnił ze mną w jakim stopniu chcę być obrzezany. Z tego co mi wiadomo są trzy możliwości. Następną sprawę jest fakt że po przebytym zabiegu stulejki mam ten sam kłopot . Przed zabiegiem skórka członka była za długa i miałem efekt obejmy. Następnie skórka po zabiegu można przyjąć że jest w porządku ale znów jest efekt obejmy przy powiększeniu penisa. Następne moje pytanie jest dotyczące ukrwienia lub zabiegu. Wydaje mi się wręcz jestem pewny że jest u nie brak tzw.urethra , czyli jakby dolnego mięśnia , lub się nie wypełnia krwią jak trzeba wydaje mi się jak by mnie coś tam trzymało i blokowało. Następną kwestią jest żołądź.Nie powiększa się on jak trzeba oraz nie mam uczucia przyjemności komfortu spełnienia. Podczas zabiegu stulejki lekarz musiał mi coś naciąć ponieważ podczas zabiegu żołądź powiekszył sie i wypełnił się chyba krwią i wtedy poczułem się spełnionym mężczyzną - poprostu odczuwałem przyjemność i zadowolenie. Następnie pod koniec zabiegu usunał mi ten efekt poprzez zdaje się nacięcie i spuszczenie krwi. Chciałbym tylko nadmienić że mam już swoje lata i nie jestem zadowolony ze swojego życia seksulanego. Natomiast o dziwo podczas zabiegu zacząłęm się czuć jak spełniony mężczyzna. Swego czasu byłem u lekarza urologa z moim problemem i z sugestią że jestem nie zadowolony ze swojego penisa, niestety mnie zbył. Twierdząc i porównując penisa do ludzkiej dłoni z pytaniem czy ona też jest za mała. Moje odczucie jest takie że mnie zbył i okłamał. Ponieważ mam nie odparte uczucie że pod wpływem pewnych nie za skomplikowanych zabiegów mógłbym być spełnionym mężczyznom.Moje pytanie jest następujące czy są jakieś dodatkowe zabiegi chirurgiczne nieskomplikowane z wyżej opisanymi okolicznościami. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×