Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Osteotomia stawu kolanowego


Gość Henia

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o rehabilitację to z lepszą się nie spotkałam jak na Słomczyńskiego w Krakowie. W tym gabinecie jest nie tylko tanio, ale bardzo profesjonalnie. Mojej mamie pomogli po endoprotezie, córka kilka razy miała jakieś skręcenia, brat miał zwichnięty bark i wszystkim pomogli. Bardzo polecam, bo znają się na swojej pracy bardzo. rehabilitacje.org tu można więcej się o nich dowiedzieć. Ja mam o nich bardzo dobre zdanie, więc myślę, że i w tym przypadku pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2018 o 10:41, Gość Halina napisał:

Widze ze nikt nie napisal jak dlugo chodzil o kuli po osteotomi????

Miałem rehabilitacje w szpitalu w Komorowicach i lekarz powiedział mi żeby ćwiczyć to co zalecił i odstawić kule gdy chód będzie już prawidłowy. W moim przypadku wróciłem do niego aby się upewnić czy wszystko ok, pokazałem, że skacze już prawie jak gazela 😉 więc kazał odstawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2013 o 11:31, Gość MONIKA napisał:

Ja jestem po osteotomii kolana 3 tygodnie, mam 48 lat, mam wkrecone śruby i dolaną kość w piszczel, z zabiegu jestem bardzo zadowolona po operacji bolało ale od 3 dnia zaczęłam ćwiczyć i lekko stawać na nogę, po wypisie do domu dostałam zestaw ćwiczeń i sama się rehabilituję w domu, trochę boli ale jest to do wytrzymania, zginam kolano do 90 stopni najgorzej jest ćwiczyć mięsień czworogłowy. Polecam ortopedów z Nałęczowa. Pozdrawiam.

Witam. Wybieram sie na zabieg osteotomii. Jestem z lubelskiego. Prosze uprzejma osobe ktora opowie jak to wyglada zycie po zabiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×