Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból odbytu po prawej stronie, ból jądra, okolic jądra i pachwin oraz penisa


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuzszego czasu boli mnie w odbycie, bardziej po prawej stronie. Rowniez boli mnie prawe jadro i okolice prawego jadra do pachwin. Mam wrazenie, ze jadra sa twarde i zimne i rowniez boli mnie penis, zgrubienie po prawej stronie i dziwne zyłki mi powychodziły. Bol przejawia sie kłuciem i pieczeniem i czasem swedzenie jader i penisa. Byłem u lekarza urologa i na poczatku powiedziano mi, ze mam zapalenie jadra prawego, a pózniej, ze zapalenie prostaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

Jeśli tak stwierdził urolog to z pewnością jest to zapalenie i należy je leczyć. Wszystkie objawy jakie Pan opisał mogą właśnie tego schorzenia dotyczyć i zapalenia jądra i zapalenia prostaty. Na pewno urolog przepisał leki (antybiotyk, przeciwzapalne). Trzeba je tylko zażywać i stosować się do jego zaleceń. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To krwiak powstały przez stłuczenie penisa. Raczej nic niepokojącego. Taki krwiak powinien się wchłonąć w przeciągu około 1-2 tygodni. Można przyspieszyć ten proces używając maści z dodatkiem heparyny, które są dostępne bez recepty w aptece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem z odbytem. Jakiś rok temu doszło u mnie przez przypadek do podrażnienia odbytnicy ostrym narzędziem od tego czasu nie miałem żadnych problemów podczas gdy jakieś pół roku temu pojawił się dyskomfort przechodzący w ból w okolicy za odbytem (nie wiem czy jest to już odbytnica czy jeszcze odbyt) ale objawy coraz bardziej się nasilają nie wiem już co mam robić, są dni że wszystko jest dobrze a czasem bardzo jest to odczuwalne. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×