Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększony brzuch poniżej pępka


Gość Ewa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem poniewaz od pepka do konca brzucha mam taka jakby kulke , to nie jest tluszcz bo to jest na obwodze brzuch a13 cm i to tak smiesznie wyglada bo jest plasko a tu nagle taka pileczka, mam takie cos od 2 lat a wczeniej mialam brzuch plaski jak deska i mam problemy z kalem, wyprozniam sie raz na poltora tygonia raz na 2 tyg zalezy. Zaczelam pic jakies herbatki na poprawienie pracy ukladu pokarmowego ale taki o se skutek. chcialabym sie jakos pozbyc tej pilki , kolezanki mowily ze to moze byc cysta ale watpie, dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie objawy jak Pani opisuje mogą świadczyć o występowaniu przepukliny brzusznej typu przepukliny w kresie białej. Trzeba z tym problemem udać się bezpośrednio do chirurga. Jeśli rzeczywiście to przepuklina to tylko leczenie operacyjne może rozwiązać problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na wypróżnianie się daje bardzo dobra rade i skuteczna, jedz pszenne otreby takie można kupić w aptece jedz z jogurtem czy tez posmaruj sobie chlebek masełkiem i nałóż na to otrąbki super polecam * ja ten przepis dostałam od mojej dobrej znajomej i zaraz to zrobiłam dla swojej mamy 86 lat ona tak miała .ale po tych otrąbkach załatwiała się jak niemowlę naprawdę polecam 2 łyżki stołowe dziennie jeść pod każda postacią można tez jeść same tylko oparzy je najpierw przegotowana woda -przestudzona życzę zdrówka kaska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×