Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Długość penisa u nastolatka


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wolno Myśliciel

Powiem tak. Ja nigdy nie patrzyłem na wielkość penisa. Mam 17 lat i jestem człowiekiem, który wychodzi z założenia, że jeżeli kobieta kocha to nie będzie jej przeszkadzał rozmiar penisa. Są inne formy dochodzenia do przyjemności jak ktoś wyżej już to napisał więc powiem tak: Życie jest zbyt krótkie aby przejmować się wielkością penisa :D Pozdrawiam i serdecznie zachęcam do normalnego myślenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam 15 lat jakieś 3 miesiące temu mój penis mial 14cm długości i 11cm w obwodzie, teraz mam 17cm długości i 15 w obwodzie. To może wydaje sie dziwne, ze w takim czasie tak szybko mi urósł ale to prawda i sam się dziwie, wiec jak ktoś z was myśli ze ma małego, to może niech poczeka, a nie od razu sie martwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej nie uwazacie ze troche przeginacie? ja moge pierdolnac haslo ze mam pol metra ale po co sie oszukiwac w internecie? myslicie ze ktos to bedzie sprawdzal? 10 czy 13 cm w obwodzie miec to jest chyba ciut za gruby.. poza tym jak wy gume zalozycie na taka pyte? bedziecie na zamowienie zamawiac? ludzie maja rozna budowe ciala i moze miec te 18 cm drugi 15 a jeszcze inny 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez dolaczam sie do tematu a mianowicie mam 15 lat a moim głównym problemem jest to że mam penisa chyba za małego bo ma w stanie spoczynku 4- 5cm a w wzwodzie 10-11cm martwię się o niego dlatego że też jest krzywy w dol ale słyszałem że to zaleta dlatego że można bardziej podniecic partnerkę i dotknąć tam gdzie prosty nie może a więc przechodząc do sedna mojego problemu jest nim ta dlugośc i ból jadra (lewego) po w-f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 16 lat w lutym.17 mój penis ma 11.6 cm.jakoś tak jak jest w stanie spoczynku, a we wzwodzie ok 15.2 cm :) 185 cm wzrostu. Nie martwcie się :) wrazie co napiszcie jak będziecie chcieli pogadać:) 12346015 moje gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie jak idiotycznie się zachowujecie. Przecież tyle osób na tym forum pisało i statystyki i porównania, w końcu nawet dziewczyny zabrały głos, a do was wciąż nie dociera że długość penisa jest dla każdego określona i jeśli ma urosnąć to urośnie, jak nie to nie. Takie rzeczy trzeba w życiu traktować z dystansem i podchodzić do nich na luzie.Jest tyle innych ważniejszych spraw, a wy patrzycie tylko na wielkość i grubość swojego penisa. Jak już powiedziałem to idiotyczne i bezsensowne, to przez wasze samolubstwo i zapatrzenie w siebie powstał ten portal i wiele innych z tym tematem związanych. Przestańcie pisać ** czy to normalne **, ** czy jeszcze urośnie** bo to nie ma najmniejszego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę w pełni poprzeć wypowiedź kolegi Igora. :) nie przejmujcie się tym czy urośnie czy też nie , *długość penisa jest dla każdego określona i jeśli ma urosnąć to urośnie,a jak nie to nie * że pozwole sobie zacytować *). Macie kompleksy, ale w życiu penis nie jest najważniejszy xD więc o to czy urośnie bądź nie to sie nie przejmować... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×