Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bezskuteczne leczenie grzybicy jądra


Gość Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zdecydowałem się tutaj napisać ponieważ nie wiem już co mam zrobić. Dostałem grzybicy penisa 3 miesiące temu i moje leczenie trwa do dziś. Dzisiejszego dnia stan sie potwornie nasilił i droga z tramwaju do domu przyniosła mi ogromny ból. Dodam ze nie uprawiałem seksu z moja partnerką od samego początku chroby z obawy przed ponownym jej zarażeniem Wyleczyły ją globulki dopochwowe i maść clotrimazolum Moje leczenie wyglądało tak: Clotrimazolum 2tyg - stan sie pogorszył Pimafucort - stan się pogorszył Beneocin - początkowo było lepiej lecz po kilku dnia stan znów nawrócił Dostałem skierowanie od bezradnej Pani doktor do Urologa lecz ten najblizszy termin mial za kilka miesięcy a na skierowaniu nie bylo napisu - PILNE! Tak więc udałem sie do poradni po ponowne skierowanie lecz przyjął mnie inny Pan doktor który powiedział że damy sobie rade. Dostałem: Flucofast - 1 tabletka kazał smarować fioletem przez 3 dni a później smarować maścią (nazwy nie pamiętam) To niestety też nie pomogło ale kolejna maść a raczej krem - PEVARYL (40zł) zadziałał znakomicie. W 2 tygodnie napletek był uwolniony z grzyba ale stan jąder i mosznej pogorszył się. Po kupieniu drugiego opakowania kremu Pevaryl stan ponownie uległ pogorszeniu i tak oto doktor na widok jąder rzekł: Pozar... pozar pozarem ale swad i ból jest nie do wytrzymania. Wczoraj został mi przepisany daktarin w aerozolu i jakby to powiedzieć... juz po 2 pryskaniu było chyba lepiej ale jądra zostały tak obdarte że pryśnięcie jest wręcz niemożliwe... Pisze aby nie pryskać na rany a sądze że rana sie stworzyła, widać wydzieline ropną a towarzyszy temu nieprzyjemny zapach. nie mam pojęcia co robić... prosze o pomoc, wyjaśnienie, porade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sprawie na pewno trzeba pilnie skonsultować się z dermatologiem. On musi podjąć odpowiednie działania. Zapewne będzie konieczne włączenie silnych leków przeciwgrzybiczych doustnie być może w połączeniu z antybiotykiem (ropna wydzielina świadczy o zakażeniu bakteryjnym) oraz odpowiednie co do stanu leczenie miejscowe. O wszystkim musi zadecydować dermatolog po zbadaniu. Najlepiej udać się do dermatologa prywatnie, aby pominąć wszelkie kolejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×