Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problem ze ściągnięciem naskórka z żąłedzia


Gość załamany

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z moim penisem. Mam 29 lat, a ja nie mogę sciagnac naskórka z żąłedzia. Nie przeszkadza to w czasie stosunku, ale nie wygląda mj penis tak jak inne. Czy konieczna jest jakas operacja, czy moge sciagac go jakos samemu? Jak próbuje samemu to zejdzie z 0,5 centymetra, a dalej boli. Czy może najpierw go w czyms namoczyc i próbowac sciagac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

Na pewno z tym problemem musi Pan udać się do urologa. Przedstawione objawy świadczą o stulejce. Niestety w tym wieku nie wyleczy się tego problemu metodami niezabiegowymi. Prawdopodobnie trzeba będzie wykonać plastykę napletka. O tym jednak zadecyduje urolog. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam osiemnaście lat i ten sam problem. Do niedawna w ogóle nie byłem świadom tego, że mój penis we wzwodzie nie wygląda tak, jak wyglądać powinien. Wiem, że te sprawy ostatecznie zamykają się w wieku ok. 20 lat, ale wątpię, czy w dwa lata zajdzie u mnie tego typu poprawa. Przyznam szczerze, że bardzo mnie to niepokoi - niedługo mam zamiar rozpocząć aktywne życie seksualne i nie chcę, żeby mój *nienormalny* penis przestraszył moją potencjalną partnerkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w ogólnie nie dajesz rady ściągnąć, nawet gdy nie ma wzwodu, to jest większy problem i raczej będzie konieczny zabieg. A jeżeli w spoczynku nie ma problemu a tylko w wzwodzie są trudności, nie do końca schodzi to próbuj go trochę rozciągać w gorącej wodzie w kąpieli, jak nie da to efektów to do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×