Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość bartek17

Nawrót żylaków powrózka nasiennego po ich usunięciu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bartek17
Witam. 3 miesiące temu miałem zabieg na usunięcie żylaków powrózka nasiennego z rezultatów byłem bardzo zadowolony ale do czasu. Żylaki zdawały sie być dużo mniejsze a wręcz praktycznie zanikły nic też mnie nie bolało. Przed operacja miałem także słabą erekcję któa stała sie lepsza. Niestety od kilku dni zauwazyłem zanik erekcji. Wczoraj takze wieczorem zauwazyłem że żylaki sie nawróciły i są bardzo nabrzmiałe. Dzisiaj cały dzien sie tym zamartwiałem. Do tego boli mnie jeszcze jądro niewiem o co chodzi. Czy może być to wina tego że ostatnio często się masturbowałem. Dodam że mam 17 lat. proszę o szybka odowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Nie wykluczone, że doszło do nawrotu żylaków powrózka nasiennego, mogły również pojawić się one po drugiej stronie. Radzę udać się do urologa, który Pana operował. Możliwe również, że dołączył się do tego wszystkiego stan zapalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bartek17
Dziękuje za odpowiedź. Na szczęscie stan znacznie sie poprawił po tym jak zaprzestałem masturbacji na dwa dni. W dniu w którym był ból jądra i tak jakby nastąpił nawrót żylaków dużo czasu spędziłem w pozycji kucnej i najprawdopodobniej to też miało wpływ na zaistniałą sytuację czego w pierwszej chwili nie skojarzyłem. Mam zatym jeszcze jedno pytanie czy to normalne że np. po dużym wysiłku fizycznym lub jak wspomniałem wyrzej żylaki na 1-2 dni sie nawracały by po odpoczynku znów zaniknąc??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi