Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Prawdopodobnie żylaki odbytu


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 13 lat i od ponad roku mam bóle nie wiem czy odbytu. Bóle te miewam tylko po oddaniu stolca. Oczywiście byłem u lekarza w przychodni, a także dostałem skierowanie do urologa. Urolog zapisał mi tabletki, które miałem brać i mialem po miesiącu stawić się na badanie USG. Tabletki pomogły, badanie nic nie wykazało. Byłem zdrowy, lecz jednak po jakims czasie zaczęło to się znowu, więc poszedłem znów do przychodni dostałem tabletki, po których przechodziło jednak jeszcze raz byłem u urologa, który powiedział, że mam udać się do chirurga. Urolog powiedział też, że jestem raczej za młody na operacje. Mój lekarz powiedział mi, że nie ma takiej potrzeby, abym poszedł z tym do chirurga, a ja chciałbym się dowiedzieć co mi naprawde jest i czy mój lekarz nie dając mi skierowania do chirurga ma racje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

Trudno mi cokolwiek napisać bez badania. Z opisu Twoich dolegliwości nic nie wynika. Skoro urolog stwierdził, że należy się z tym problemem udać do chirurga widocznie problem tkwi prawdopodobnie w odbycie (żylaki?). Myślę, że jak poprosisz swojego lekarza o skierowanie do chirurga na pewno Ci je wyda. Oczywiści za każdym razem do lekarza udaj się z rodzicami lub rodzicem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×