Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dyskomfort w brzuchu po żebrami po alkoholu


Gość AleX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam uprzejmie, jestem chłopakiem i mam prawie 18 lat. Mam takie pytanie, trwfiłem tu przypadkiem. Jest mi trochę nie zręcznie bo nie lubię się przyznawać do swoich problemów, jestem raczej samowystarczalny. Lubię imprezy, i z tym wiąże się moje pytanie. A więc, ostatniego czasu nie byłem dooooosyć często na żadnej takiej imprezce, nigdy nie przesadzam. Ale ostatnio byłem, popiło się troszkę i nie wiem,czy nie wiąże się to z *trzustką * ale odczuwam lekki dyskomfort w okolice tj. - po lewej stronie brzucha na dole, pod żeberkami może 3/5 cm . Nie wiem co jest, nie boli mnie to aż tak bardzo, jak dotykam też nie ale takie nie miłe uczucie jest. Nie przepadam za chodzeniem po lekarzach. Planuję w pszyszłości, pracę związaną z wysiłkiem fizycznym i psychicznym na wysokiem poziomie. Wygląda może to jak panika, ale tak nie jest. Po prostu wcześniej takich rzeczy nie doznawałem. Jak każdy młody, czasem robi różne głupie rzeczy więc wyszło jak wyszło *) z alkoholem nie przesadzam jak wspomniałem. Mogę udzielić więcej szczegółów, ale nie chce się podawać tu za bardzo osobiście bo jest to nie potrzebne. Hmm, nie jest aż tak źle, ale nie wiem co może mi dolegać. Może jest to okresowe? czasem zdarza się że mnie zaboli - bardziej. Albo, coś z jelitem grubym, tak wyczytałem na tej stronce. Był bym bardzo wdzięczny, za udzielenie mi odpowiedzi na moje pytanie, i zalecenie dalszego postępowania, mam nadzieję że nic mi nie jest poważnego bo zdrowie u mnie było na bakier. Bardzo okej, wspomniałem o imprezie, i alkoholu bo to może jego sprawka jest, taka przejściowa ale nie jestem pewny. Przepraszam za kłopot i liczę na profesjonalną odpowiedź. Podał bym adres @email, ale obawiam się spamu *-) . Życzę miłego dnia, i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Pana dolegliwości z opisu wynikają najprawdopodobniej z choroby wrzodowej żołądka lub stanu zapalnego błony śluzowej żołądka. Mogły się do tego przyczynić imprezy, czyli alkohol nieprawidłowa dieta, palenie papierosów. Pozostaje jedynie udać się na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu, który poprzez dokładne badanie palpacyjne i zebranie istotnych informacji zastosuje leczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, trzeba przyznać że jest Pan porządnym lekarzem, dosłownie mi powiedział to mój, że mam coś żąłądkiem. Wszystko jest już okej, dostałem tabletki których już brać nie muszę, to wszystko mi powiedział Doktor. Dziękuję za odpowiedź, i życzę udanego nia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×