Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Siny guzek koło prawego jądra


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Nieco poniżej prawego jądra tj. tak jakby przy złączeniu moszny z udem zauważyłem niewielki guzek o srednicy ok. 1 cm. Jest on siny (jak się go troche ścisnie) i wygląda tak jakby siedziała pod nim krew. Nie wiem co z tym zrobic? Czy to cos powaznego czy po prostu duży pryszcz? Mam 18 lat. Wczesniej pare razy występowały u mnie w tych okolicach duże pryszcze (na jądrze lub penisie), ktore wyglądały podobnie. Jednak pytam, bo wolę się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stappler

Trudno określić co to może być bez badania. Wydaje się, że to prawdopodobnie zaczopowane gruczoły łojowe lub potowe (pryszcze) w stanie zapalnym, które w tej okolicy występują w bardzo dużej ilości. Jednak dla uspokojenie i upewnienia się czy tak rzeczywiście jest najlepiej skonsultować się z tym problemem z dermatologiem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz sie dowiesz to napisz odpowiesz.... mam 17 lat. jak do tej pory nie mialem zadnych *pryszczy* ale ostanio zauwazylem ze wlasnie kolo prawego jadra robi mi sie taki guzek, nie podchodzi zadna krwia ani niczym innym... ale jest twardy... wielkosc ok duzego groszu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez dolanczam sie do pytania :) Mam cos takiego jak kolega u gory napisal ... chyba nic nam nie bedzie haha :) mam nadzieje ... byl juz ktos z tym u lekarza ? JA to probowalem wycisnac ale boli jak cholera i nie da sie ... troche tylko sie wtedy sine robi i wyglada jak krew pod skora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×