Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brudzenie bielizny po wypróżnieniu


Gość dorota

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.zwracam sie do pana z pytaniem, na ktore szukam odpowiedzi od miesiecy.borykam sie z problemem, ktory nie pozwala mi normalnie zyc i doprowadzil do tego ze unikam ludzi.dodam, ze bylam juz u 3 lekarzy, mialam badanie per rectum,stwierdzono u mnie nieduze hemoroidy, faldek skory na zewnatrz, silne napiecie zwieracza.moj problem polega na tym, ze nawet do kilku godzin po wyproznieniu brudze bielizne resztkami kalu.dbam o higiene, myje sie kilka razy dziennie , nic nie pomaga.lekarze stwierdzili ze z moim zwieraczem wszystko w porzadku, wiec jaki moze byc powod.nie mam juz sily i najrozniejsze mysli przychodza mi do glowy.nie wyobrazam sobie dalszego zycia.oczywiscie wiaze sie z tym okropny zapach ktory caly czas odczuwam wokol siebie.blagam o pomoc.jakies sugestie, wskazowki.dziekuje.dorota 29.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Czy cierpi Pani na zaparcia? Czasami przy długich zaparciach dochodzi do brudzenia bielizny, jest to dosyć częsty problem występujący u dzieci. Musi Pani również przemyśleć dietę, może w takim razie powinna Pani spożywać więcej białek zwierzęcych, można również poprosić lekarza o przepisanie leków zapierających. Ze względu na dyskomfort jaki to powoduje lekarz prowadzący powinien ustalić przyczynę i leczenie kłopotliwej dolegliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×