Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Niedokrwienie żołędzia


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Od dłuższego czasu mam jakieś bardzo dziwne dolegliwości prącia. Objawy są następujące: jak dłużej siedzę i później idę do toalety to mam bardzo bladego żołędzia. Wygląda tak jakby słabo dopływała do niego krew. Później jak chwilę posiedzę na toalecie to żołądź i moszna robią się totalnie buraczkowe. Do tego mam też problem w trakcie wzwodu ponieważ żołądź bardzo słabo wypełnia się krwią i jest bardzo miękki lub w ogóle taki jak nie wypełniony wcale. Wcześniej nigdy takich problemów nie miałem. urolog twierdzi, że wszystko jest ok, a ja widzę że dzieje się niedobrze. Do tego jeszcze kolana robią się tak samo buraczkowe jak moszna i żołądź. Dziękuję za pomoc i opinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

W takim wypadku można najpierw spróbować udać się do lekarza rodzinnego. Na początku trzeba zbadać podstawowe sprawy, czyli lekarz musi osłuchać serce, zbadać ciśnienie, morfologię itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jeżeli uważasz, że coś dalej jest nie tak, to udaj się do innego lekarza. Jeżeli ten pierwszy nie był w stanie nic stwierdzić, to raczej przez Internet też będzie o to trudno. Zasięgnij drugiej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem u innego i nic ciekawego mi nie powiedział (podszedł bardzo standartowo do sprawy i mało profesjonalnie jak mi się zdaje w porównaniu do pierwszego lekarza), a za wizytę zapłaciłem 140 PLN. Masakra. Dzisiaj dzwoniłem do jednego ze szpitali warszawskich by umówić się na wizytę w poradni chorób naczyniowych i powiedziano mi, że najbliższy termin to październik!!! Q..wa co za je... na s. zdrowia!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego odpisz co ci dolegało mam bardzo bardzo podobne objawy urolog twierdzi ze jest ok a żołądź jak w opisanych twoich objawach i czasem mnie pobolewa odpisz prosze bo też niewiem co robić czy cholerstwo samo przejdzie?? już 2 miesiące sie z tym bujam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy oni wiedzieli co im dolega i czy to minie od 2 miechów mam zaburzenia zwodu głównie żołędzi dotyczy miękii jakby gąbka niewiem co mi jest wenery wykluczam HPV wręcz niemożliwe hmmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, ja też mam podobny problem od dłuższego czasu ponad roku mam problemy ze wzwodem mam wzwód tak na 60-70% i nawet jak jest lepiej to mam zawsze miękki żołądź tak jak by go wcale nie było wypompowany do zera, jest mniejszy od grubości trzonu penisa, delikatny, pomarszczony i mięciutki :/ . Kiedyś był zawsze większy i szerszy to raz a dwa błyszczący, na początku się załamałem ale teraz już trochę spokojniejszy jestem pewnie dlatego, że się oswoiłem z tym. Mama zamiar spróbować wiagrę żeby wykluczyć problemy natury technicznej, bo jeśli wzwód nastąpi po wiagrze to będzie znaczyło że przyczyna leży w psychice albo hormony itp a jeśli wiagra nie pomoże to chyba jakieś uszkodzenie techniczne tkanek czyli poprostu mechanizmu wzwodowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×