Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przerzuty nowotworu na wątrobę


Gość Dusia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dowiedziałam się dzisiaj, że mój dziadek ma przerzuty na wątrobę i jest w bardzo złym stanie :( dziadek 5 lat temu miał usunięte płuco bo miał raka płuc, teraz ma przerzuty na wątrobę. Lekarze mówią, że nie wiadomo ile życia mu zostało może dzień, miesiąc... jestem załamana, naprawdę nie ma już dla niego żadnego ratunku??? :( proszę o odpowiedź....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Przerzuty nowotworowe świadczą o zaawansowanym stadum raka. W takim wypadku niewiele można zrobić i stosuje się leczenie paliatywne mające na celu poprawę jakości życia chorego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Właśnie sie dowiedziałam,że omoja mama ma rka oskrzeli:(Malo tego sa przerzuty na wątrobę i nerki.czekamy na kolejne badanie ,które ma wykazać czy mozna jej jeszcze jakos pomoc i podac chemie.Co ja mam robic?!Jestem załamana,jak jej pomoc.Ona ma dopiero 55 lat.Pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja tesciowa ma raka pluc z przerzutami do watroby. dzisiaj zawiozlam ja na druga chemie okazalo sie ze ma straszne wyniki i musza jej podac krew. do tego ma jeszcz infekcje. bardzo sie boje ona tak cierpi morfina jej nawet nie pomaga. niknie w oczach wazy 42kg ona ma 59lat jakie sa rokowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do Jusi: pomóż,moja siostra ma przerzuty do wątroby,mimo 4 lat leczenia,rak rozwija się i przerzuca- z piersi,na węzły,płuca,kości czaszki i kręgosłupa i wątrobę.Po 70 różnych chemiach..Jest już bez sił.Teraz ma żółte oczy i ciało,zaniki pamięci i dużo śpi.Na co się przygotować? Czy będzie cierpiała? Jak długo może się tak męczyć? Jak pomóż? Już wiem że nie ma nadziei...Chcę pomóż jej przez to przejść..Z góry dziękuję z całego serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Mariola. Jak mozna cos takiego napisać ale Ty chyba nie masz pojęcia co to rak. Zamiast takie głupoty pisać byś sie ugryzła w jęzor! Nie życzę Ci aby ktos z bliskich Twoich zachorował na ta chorobę! A hospicium to nie dom starców. A osoby w zaawansowanym stopniu raka w hospicium z opieka paliatywna maja lepiej niż w domach. Opieka 24 na dobę, dałbyś radę przebierać pampersy, kapać? Trzeba miec sprzęt i duża łazienkę masz tyle kasy? Nie wspomnę o odlezynach które trzeba pielęgnować a niedaj Boże kiedy jest surowa głęboka rana. Puknij sie w łeb na drugi raz bo takimi słowami mozesz naprawdę ranić ludzi. Do Mila: życzę wytrwałości i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich ! bardzo jestem zdesperowana Waszymi wpisami.Rak to nie jest jeszcze WYROK,wirzcie mi,ja to wszystko mam za soba.A watroba to jest organ,kt&#242*ry przy odpowiedniej terapii daje sie wyleczyc.Tylko jak rak zaatakuje wiele organ&#242*w,to szansa na wyleczenie jest zero.Ja Wam polecam kliknijcie* dr.Gordon,komentarze*,tam powpisywali wyleczeni pacjenci tego klekarza swoje wyleczenie,a wog&#242*le to kliknijcie na :Organoterapia*,i jeszcze Wam podam serwis p.dr.Gordon-tel-0049-1737434076.Tam uzyskacie porade w sprawie metod leczenia raka.To co wiem,to Wam przekazuje teraz,skorzystajcie,bo nie macie nic do stracenia,opr&#242*cz SWEGO Zycia. Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani moj tata ma raka pecherza wycieli mu pecherz.we wrzesniu.niby bylo juz ok.dostal goraczki.okazalo sie ze zle mu wylonili stomie.dostal przerzuty na watrobe.a po tomografii pet okazalo sie ze ma tez do kosci przerzuty i węzły chłonchłone.nie bral zadnej chemii . Cały czas ma gorączkę i nie może mieć chemii CZY MOZNA Wyleczyć tatę czy są jakieś szanse na przedłużenie życia błagam odpiszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×