Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Narośl na wewnętrznej stronie napletka


Gość Mathew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem aktywny seksualnie, z moją obecną partnerką jesteśmy razem 6 miesięcy, natomiast zmiany na napletku zauważyłem około 2-3 tygodnie temu, nie rozpoczęliśmy stosować żadnych udziwnień (poza jakąś próbka przeterminowanego o dzień-dwa żelu nawilżającego) rzecz w tym, że narośla powiększają się jak i powiększa się ich liczba, na początku pojawiła się narośl po prawej (według położenia zdjęcia) następnie na dole, ta urosła w dość szybkim czasie, pojawiły się też małe pręciki wokół, które widać na zdjęciach obawiam się, że ich liczba może się powiększyć, widać na górze małą kropeczkę, także w okolicy końca napletka widać podobne (nie na zdjęciu) co to jest, jak z tym walczyć, na wizytę u dermatologa czeka się do 2 miesięcy, czy można coś zrobić do tego czasu, czy jest zaraźliwe itp. ? Zdjęcie w linku: http://h.imagehost.org/view/0469/IMG_0262

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawdopodobnie brodawki powstałe na podłożu wirusowym. Odpowiednie środki przeciwwirusowe powinny przynieść efekt. Jeśli do tego nie dojdzie należy zastanowić się nad leczeniem zabiegowym (laseroterapia, krioterapia). Dokładne rozpoznanie da dermatolog i on zadecyduje o odpowiednim leczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×