Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w lewym boku i pośladku


Gość ryszard

Rekomendowane odpowiedzi

Od miesiaca mam bole w lewym boku i posladku,i sa tak silne ze chodzenie sprawia mi bol zwlaszcza lewa strona ,zrobilem wszystkie badania przeswietlenia i nikt nie wie co wlasciwie mi jest.a bol ciagle jest mam tylko leki przeciwbolowe,znieczulaja bol tylko chwilowo,czy tez ktos mial podobna sytuacje prosze o rady....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem rtg kregoslupa ledzwiowo-krzyzowego i z opisu mam *zmiany zwyrodnieniowe kregoslupa ledzwiowego zwiekszenie przestszeni miedzykregowej L5 S1*.bylem juz u neurologa on niczego nie stwierdzil przepisal leki :myopam,coxtral,helico.chodze na masaze i lasery ale to nic nie pomaga.bol bardziej sie nasila i juz utykam tak mnie boli posladek a dokladniej gdzie sie laczy z plecami ,neurolog wykluczyl korzanki ,rwe kulszowa .mam jeszcze skierowanie do ortopedy juz sie zapisalem na 9 grudnia .i zrobilem jeszcze jedno rtg odcinka ledzwiowo-biodrowego.ale czekam na opis,i co to moze byc -ze caly czas boli tylko w jednym miejscu.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio złapał ból kręgosłupa a dokładniej na odcinku ledzwiowym po paru dnach urlopu przeszło, ale ból pojawił sie w lewym posladku nie moge podniesc wyprostowanej nogi do góry leżąc a zgjeta w kolanie już tak. Nie wiem do jakiego lekarza pójść??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Juz od tygodnia równiez boli mnie w lewym boku tak jakby biodro i promieniuje az na posladek.Pierwszy raz mam z czyms takim do czynienia.Sądziłam,ze minie to po kilku dniach ze moze nadwyrezyłam.Kurcze nie wiem co mam robic,mieszkam poza granicami kraju i tutaj takie sprawy bagatelizują. :( ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o pomoc moj tata od kilku ni ma straszne bolesci odbytu tam pojawily sie guzy gdzie po kilku dniach pekly przez 3 godz nie bolaly jak ta ropa wyciekala robil opatrunki smarowal mascia gdzie lekarz przepisal ale bol nadal straszny jest gdzie nie daje siadac lezec spac teraz zauwazyl jakies guzy na posladkach.co to jest/prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zofia12

Witam mam 60 lat Moim problemem jest badzo silny bol posladka, przy czym lewy jest o wiele silniejszy. NIe moge spac w nocy, zaczyna sie od bulow reumatycznych nog, a potem bol dodatkowo przechodzi na posladki. Mialam juz przeswietleni kregoslupa, ale nic nie wykazalo. Na skorze nie ma zadnego sladu, a bol jest bardzo silny, podobny do tego gdy oparzylam sobie ogniem noge. Takze mam spuchniete okolice odbytu. Chcac sobie ulzyc pomys*alam ze lepiej bedzie spacna brzuchu, jednak okazalo sie to mylne, bol jest nie do zniesienia, rosciaga sie az do uda, wlasciwie do kolana. Problemem nie jest bezsennosc lecz bol ktory nie pozwala mi na upragniony sen. Prosze o pomoc i odpowiedzi czyk ktos mial podobna sytulacje? azda informacja jest dla mnie cenna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agnieszka

ja mam podobny problem od kilku dni boli mnie lewy pośladek, nie mam pojęcia od czego to jest i skąd się wzieło boli bardzo chodzić mogę ale mam bardzo ból jak chodzę. Jak leżę również boli proszę o odpisanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od pół roku mam przeszywający ból w lewym podbrzuszu promieniujący do nogi i na pośladek. Jest coraz gorzej. Miałam kolonoskopię , wszystko ok., ginekolog też wykluczył chorobę . Mam mały kamień w nerce , który lekarze bagatelizują. Czekam na rezonans - mają mi zbadać kręgosłup. Mam coraz większy problem z normalnym funkcjonowaniem - coraz bardziej boli. Boję si ę, ze to coś z nerką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam między innymi ból straszny promieniujący od od lewego pośladka do stopy.. Problem był w blokadzie w lewym pośladku.Żadne zabiegi nie pomagały, ani masaże u najlepszego masażysty klinicznego w Polsce. Dopiero pomoc biocybernetyka terapeuty Zygmunta Wilkowskiego przyniosła ulgę, który opracowanym przez siebie,niestety bardzo bolącym ale rewelacyjnym masażem. po wielu latach cierpienia pozwolił mi zaczerpnąc swobodnie oddech :) Polecam tę osobę. Tel. do Niego 660268091

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asik, Witaj, przyczyną prawdopodobnie jest kamień w nerce, mam 30 lat i rok temu też miałem takie bóle, pierwszy objaw jakby zapalenie pęcherza (chce się siku a nie można nic zrobić) później zaczęło się przeradzać właśnie w ból w podbrzuszu i pleców w odcinku krzyżowym. Ból był strasznie przeszywający, lekarze kazali pić dużo wody co też zacząłem robić i po tygodniu cierpień wypłukało grudkę piasku. Może niech zrobią Ci usg nerek z kontrastem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wiem jak pozbyć sie bólu w lewym pośladku bo sam mialem taki ból przez pare miesięcy i mozna to wyleczec bez żadnych leków czyli gdy jak sie wstaje jest wtedy najwiekszy ból w przeważnie lewym pośladku to wlasnie jak boli w takim położeniu w jakim sie znajdujemy trzeba zrobic tak aby jak najbardziej bolalo wyginąć ciało tak aby jak najbardziej bolalo robic takie ćwiczenia jak wstajemy kiedy ból jest najwiekszy i jak chodzimy trzeba ustawić sie tak zeby jak najwięcej bolalo po paru godzinach ból sfolguje ale bedzie dalej tylko tyle ze miejszy ale kilka razy na dzien robic takie ćwiczenia zeby jak najwięcej bolalo robic tak przez pare dni jesli czesto bedziemy tak robic to tak jak ja po trzech dniach ból minol i jest z glowy i nic nie boli i bez żadnych leków lub lekarzy i jest fest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz od roku męczę się z bólem w lewym posladku, który czasami przemieszcza się w okolice biodra. Czasem boli tak, że z trudnościa mogę chodzić, stać, a nawet leżeć. Niestey od pewnego czasu ból zaczął się też pojawiać w drugim pośladku. Zdjęcie Rtg wykazało zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, skoliozę lewostronna i lordozę. Zabiegi (laser, ultradźwięki, pole magnetyczne) niewiele pomogły. Terapia metodą McKenziego również nie posuktkowała (przynajmniej jak na razie). Jakiś czas temu udałam się do kręgarza. Po trzech dniach ból całkowicie zniknął, ale niestety na krótko. Neurolog podejrzewał rwę kulszową, ale dziś lekarz rehabilitacji stwierdził, że mogę mieć zapalenie stawu lędźwiowo-biodrowego :( Jeśli po zabiegach bóle nie miną, mam udać się do reumatologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam tak jest wszystko ok i czasami jak gram w piłkę nożną lub coś nagle zrobie to lekko na lewym pośladkiem ból że nie mogę iść przeważnie mam to przez około miesiąca i wraca to mniej więcej co pół roku od dwóch lat mam 16 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i przez ten okres nic prawie nie mogę robić szybko lub nagle jak zechce kopnąć lub skoczyć to ból na plecach no nawet można powiedzieć na na pośladku a i dodam że na biodra mi się nie przenosi chodziłem do rodzinnego wypisał mi coś na nerki nie pomagało potem analiza moczy , prześwietlenie nerek i nic nie wykazało i dali mi jakiś rozkład ćwiczeń które uprawiałem i nic nie pomogły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×