Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle brzucha, klatki piersiowej i pleców


Gość Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od 5 dni bez przerwy odczuwam silne bóle brzucha (tak jakby skurcze, albo głód), do tego plecy (kregosłup, nerki) i klatka piersowa po lewej stronie, okolice serca. Brałem juz roznie srodki rozkurczowe i tabletki przeciwbolowe, ale nie pomaga. Musze dodac, ze mam bardzo stresujaca prace i ostatnio duzo mam na glowie (zycie prywatne, zawodowe). Do tego nie odzywiam sie regularnie. W domu prawie nic nie gotuje, w wiekszosci odzywiam sie fast food-ami i jedzeniem w restauracjach. Pije duzo alkocholu. Nie jestem osoba, ktora narzeka z powodu jakiegos malego bolu. Zawsze jestem bardzo aktywny fizycznie gram w pilke, trenowalem lekkoatletyke, boks, krav maga. Wysilek fizyczny to dla mnie normalka, ale ostatnio te bóle nie daja mi zyc. Nie moge spac, jestem wyczerpany fizycznie. Co mi moze dolegac? Z gory dziekuje za odpowiedz Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Oczywiście ból może być na tle psychicznym. Jednak należy rozważyć również inne przyczyny. Proszę się zgłosić do lekarza piewszego kontaktu. Na początek trzeba zrobić bdania krwi, ekg, rtg, usg. Jeśli natomiast ból jest nie do zniesienia to można się zgłosić na izbę przyjęć do szpitala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ja mam podobne bóle, zdarzają się one raz w miesiącu. 3 razy karetka zabierała mnie do szpitala miałem wszystkie te badania ( wyżej wymienione) pozytywne. A lekarze i tak nie wiedzieli co mi jest. Jedni mówili że może być to przepuklina otworu przełykowego tam gdzie się łączy z żołądkiem. drudzy ze dno żołądka podchodzi do przełyku. a trzeci raz mówili ze to skurcz przepony. chciałbym się dowiedzieć jakie konkretne badania muszę zrobić aby dowiedzieć się co jest grane z moim brzuchem i ewentualnie prosiłbym o diagnozę (w przybliżeniu :) ) na podstawie opisu bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeste po dwóch operacjach pierwszą miałam na przepłukline pępkową potem zrobiła mi sie przetoka ropna po trzech miesiącach od operacji boli mnie brzuch na dodatek lecze sie na nerwy czy ten bul jest normalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,mam rowniez klopot z bolem mam 31 lat 9 miesiecy temu urodzilam coreczke,a 7 lat temu synka.jak bylam w ciazy z corka to milam takie bole nagle zolodka ale tak mnie bolalo ze az na ziemi sie kladlam z bolu ,a bylam juz wysoko w ciazy,po porodzie ustapilo ale wrocilo ok,2 miesiecy temu ten bol jest oropny,boli mnie zolodek klatka piersiowa i plecy robi mi sie goraco ,wolniej oddycham,niewiem co mi jest az sie boje isc do lekarza,pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie bola plecy po lewej stronie od lewej lopatki wzdluz zeber jak oddycham to jest maly bol a jak najbiore wiekszy wdech to jest silniejszy...do tego mam bol brzuha po lewej stronie i schudlam 6 kg:( prosze o porade co to za przyczyna tych bolow????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grazyna.Nie wiem oczywiscie , ale to moze wskazywac na klopoty z trzostka.Zapalenie.Bol po lewej stronie promieniujacy na plecy.Utrata masy ciala , na skutek nie przyjmowania tluszczu.Polecam usg jamy brzusznej.nie lekcewaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mialem wczoraj pewny incydent Mianowicie Poszlem Do Lekarza Rodzinnego z silnym bolem w klatce piersiowej bardziej w mostku jak i nad nim po zrobieniu ekg lekarz stwierdzil ostry zawal Dodam ze mam 22lata ale duzo pale papierosow oczywiscie wezwano pogotowie lekarz z karetki stwierdzil podejrzenie zawalu zostalem wywieziony na izbe przyjec kardiologi zrobiono mi dwa razy badania krwi dwa razy ekg echo serca i rtg klatki wszystkie z badan wyszly ok a wiec ten zawal wykluczono bo badaniach podejrzewaja problemy z zoladkiem sory za bledy ale brak polskich znakow jak ktos chce pogadac czy cos zapraszam na facebooka Pawel Gagorowski wszystko z polskimi znakami ja tu mam ich brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam problem. Nikt z lekarzy nie wie co mi Dolega. Otorz wczoraj dorwał mnie silny bol brzucha piekło,rwalo,kulo promieniowal na klatkę piersiowa i kregoslup.. Nie mogłam głęboko oddychać gdyż bol wtedy tak bardzo,ZR nasilał,ze wczulam ,w środku jak by mnie miało rozerwać. Na ogół nie chórze po lekarzacg,ale wczoraj ogarnęła mnie lekka panika. Bardzo prlsE o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×