Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ukłucie przy podpieraniu łokcia


Gość Sławek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu następującego problemu: kilka tygodni temu przenosząc z żoną telewizor potknąłem się o dywan i uderzyłem prawym łokciem posuwiście o blat stołu - nie miałem po tym zdarzeniu żadnego siniaka, opuchlizny czy też bólu natomiast pojawił się problem taki, że przy zgiętym łokciu i próbie podpierania na nim [np. podnosząc się na łóżku] nie zawsze ale dość często pojawia się silny ból tj. uczucie ukłucia w łokciu [jakby szpilką]. Namacalnie i *na oko* nic nie widać - generalnie dotykając też nic nie da się wyczuć, jedynie wykonując okrężny masaż łokcia co jakichś czas podobne ale znacznie słabsze odczucie się pojawia. Będąc u lekarza ortopedy też nie uzyskałem odpowiedzi co to jest i co z tym zrobić - może prześwietlenie bądź usg mogą znaleźć przyczynę? Bardzo będę wdzięczny za pomoc - pozdrawiam serdecznie wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, też mam tak samo tylko, że jak grałam w piłkę ręczną to upadłam na prawy łokieć i też czję takie jakby kłucie jak się popieram na prawej ręce tylko, że mnie jeszcze boli prawy bark :( nie wiem co robić pomoże ktoś? będę bardzo wdzięczna *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie cieszę sią ,że nie jeste z tą dolegliwością sama też tak mam i nie wiem co to moja babcia ma guzy na łokciu i takie same objawy wycieli jej jednego i ok,azało sie , że to stara torebka stawowa coś w rodzaju torbielki po urazie z wiekiem wyszło może my tez mamy to samo i na starość bedziemy mieli takie guzy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×