Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból prawego jądra po operacji żylaków powrózka nasiennego lewego


Gość Krzysztoł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysztoł

Jestem 6 tygodni po operacji żylaków powrózka nasiennego lewego jadra.Mam 15 lat. Po miesiącu po operacji na prawym jądrze zrobiły się małe żylaki(wtedy trochę się przeciążyłem,przecież już mogłem po miesiącu).Mogą być one spowodowane operacja na lewe jądro.Gdy dzisiaj podnosiłem około 10kilo to lekko mnie zabolały te żylaki na prawym jądrze,później lekko bolał brzuch ale przeszło.Przed operacją na żylaki lewego jądra te żylaki były bardzo dużo i strasznie bolały i dlatego miałem operacje.Jeśli będą się powiększać żylaki na prawym jądrze to czeka mnie kolejna operacja?Czy to operacja wygląda tak samo jak na żylaki lewego jądra?Przez te 6 tygodni mało się przemęczałem,może teraz zastosować jakieś lekkie ćwiczenia brzucha?Po operacji nosiłem luźna bieliznę i to był chyba mój błąd.Teraz od 3-4 dni nosze obcisła bieliznę i rzadziej bolą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Żylaki powrózka nasiennego po prawej stronie nie są wynikiem przebytego zabiegu. Troszkę za wcześnie rozpocząłeś ćwiczenia. Operacja wygląda tak samo, o zabiegu zadecyduje chirurg, ale nie będzie on wykonany już teraz. Co do bielizny to należy również uważać na przegrzewanie się jąder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×