Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak ejakulatu


Gość MArcin 24 lata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MArcin 24 lata

Witam, od pewnego czasu mam problem. Bylem u urologa zeby sprawdzic prostate czy nie ma jakiegos zapalenia, poniewaz zauwazylem czestomocz i slabszy strumien. Po badaniu podstawowym czyli palcem niby wszytsko ok. ZApisal mi tadenan i cipropol. Strumien moczu sie poprawil oddaje wieksze porcje moczu ale tez czesto co 3-4 godz. Dodatkowo martwi mnie to ze moj penis nie wydziela przezroczystego plynu podczas podniecenia. Gdy sie masturbuje czasem jest kropelka po dlugim czasie a czasami nic. Martwi mnie to gdyz kiedys mialem tego duzo. Dodatkowo po scisnieciu penisa czuc jakby pierscien okalajacy od wewnatrz scianki czlonka. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi określić co się dzieje bez bezpośredniego badania, bez badań dodatkowych. Trzeba w tej sprawie ponownie udać się do urologa, wyjaśnić mu swoje obecne problemy. Zapewne zleci dodatkowe badania i wdroży odpowiedni sposób postępowania. Takie objawy mogą świadczyć o toczącym się nadal stanie zapalnym gruczołu krokowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest z prostatą ok, to dlaczego lekarz zapisał Ci dośc mocne leki? Pomyśl... Wskazana dalsza pogłębiona diagnostyka urologiczna i leczenie najprawodobodobniej zapalenia gruczołu krokowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche dziwne bo po badaniu per rectrum czy czyms podobnym nie stwierdzil zapalenia. Powiedzial ze gdyby ono bylo to bym z bolu podskakiwal, bolalo by przy siedzeniu, oddawaniu moczu oraz stolca. Tych objawow nie mam, wiec to troche dziwne. W dodatku mam 24 lata to na problemy z prostata za wczesnie chyba, takie jest moje zdanie i lekarza tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×