Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silne pieczenie nasieniowodu


Gość Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Arkadiusz

Otóż jestem jeszcze prawiczkiem, rocznikowo mam 19 lat. Przy masturbacji (głownie jeżeli trwa ona dość długo i jest ona delikatna, mogę powiedzieć *uczuciowa*) zaczynam odczuwać coraz to bardziej silne pieczenie nasieniowodu, TYLKO lewego jądra, którego NIE MAM (operacja usunięcia odbyła się kiedy byłem jeszcze bardzo malutki). Nasieniowód po pewnym czasie masturbacji zaczyna coraz to bardziej kuć i piec. Nawet kiedy nie oddam nasienia i zaprzestane *zabawy* on nadal daje się we znaki i cały ten ból utrzymuje się jeszcze długo po zaprzestaniu masturbacji (od 15min do 1h). Czy może to być spowodowane jakimś uciskiem na ten nasieniowód ? A może mój organizm (nasieniowód) chce pobrać nasienie z jądra którego nie mam i w jakiś sposób się zaciska, zasysa ? Proszę o odpowiedź, sugestie ! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może to być spowodowane jakimś uciskiem na ten nasieniowód ? - wątpię, być może nasieniowód kurczy się pod wpływem podniecenia co może dawać dolegliwości bólowe A może mój organizm (nasieniowód) chce pobrać nasienie z jądra którego nie mam i w jakiś sposób się zaciska, zasysa ? - możliwe, że tak jak pisze obkurcza się co wyzwala takie dolegliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×