Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w lewym boku, uda, stopy


Gość basia

Rekomendowane odpowiedzi

Już od dłuższego czasu boli mnie w lewym boku tak głęboko jakby w miednicy do tego boli mnie tył uda i zewnętrzna strona stopy. i trochę pięta i kostka wydaje sie byc napuchnięta .nadgarstki bolą też .wybieram sie do lekarza o jakie badania powinnam poprosić lekarza .Dodam ze jak kładę się spać ból ustępuje ale jak wstaje znowu wraca.Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję juz wyniki krwi mam a teraz lekarz skierował mnie na choresterol całkowity bo mam wysoki 271 no i dał mi na mocz i OB Wyniki krwi ok.Jeżeli mam nadczynność tarczycy czy wynik OB może być podwyższony. a ten ból to nie tak jak pisałam że w boku tylko w dole w podbrzuszu tak gdzieś głęboko i nie boli całe podbrzusze aż bolą nieraz te kosci pośladkowe i momentami kość ogonowa i dolna część kręgosłupa. a dlaczego przestaje boleć jak idę spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ból prawdopodobnie spowodowany jest zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa (wykonaj RTG odcinaka lędzwiowo-krzyżowego kręgosłupa). Przy nadczynności tarczycy może występować niewielkie zwiększenie OB. Dodatkowo celem wykluczenia RZS (reumatyzmu) we krwi należy oznaczyć latex lub OWR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martyna

witam mam straszny bol lewego boku ktory idzie mi na nogi .chodze na palcach wtedy nie ma takiego mocnego ucisku zastanawiam sie jak mozna sie tego pozbyc bo nie moge pracowac a jestem za granica a chcialam zaznaczyc ze zadne mascie i plastry rozgrzewajace nie dzialaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Światowy Dzień Reumatyzmu

Aby dowiedzieć się więcej na temat reumatyzmu - objawów i tego, jak sobie radzić z tą chorobą zapraszamy do udziału w wydarzeniach zorganizowanych w ramach Światowego Dnia Reumatyzmu przez Instytut Reumatologii. Podczas obchodów odbędzie się cykl spotkań, mający na celu podniesienie świadomości chorych i ich najbliższych na temat radzenia sobie z chorobą. Spotkaniom z ekspertami towarzyszyć będzie także kiermasz, gdzie chorzy i ich rodziny mogą zapoznać się z aktywnościami stowarzyszeń chorych, publikacjami dla chorych, sprzętem wspomagającym codzienne życie oraz propozycjami ćwiczeń. 12 października 2011, Instytut Reumatologii, ul. Spartańska 1. Wstęp wolny od godz. 9.00. Program Światowych Dni Reumatyzmu dostępny jest na stronie: http://www.leczymyjuz60lat.pl/node/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×