Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ablacja przy AF i izolacja żył płucnych


Gość Julia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Panie Doktorze niedawno byłam w szpitalu na zabiegu ablacji z powodu AF. Był to juz mój drugi zabieg ablacja i izolacja żył płucnych syst.CARTO/. W dniu przyjęcia do szpitala w ciągu ok.1/2 godz. dostałam silnego napadu migotania przedsionków /akcja serca 150- udokumentowane oczywiście wynikiem EKG/. Po dwóch godzinach dostałam następny atak którego nie zgłosiłam i tak leżąc na łózku czekałam że może samo ustąpi.Owszem ustąpiło po ok.1 godz. Co zgłosiłam już po za co dostałam reprymendę. Rano przed zabiegiem dostałam trzeci atak migotania jednak personel zwożący mnie na zabieg zgłosił lek.elektrofizjologowi,że były to krótkie epizody a to nie była prawda. Miałam ponowną izolację żył płucnych. CZy wywiad jaki został udzielony elektrofizjologowi odgrywa istotną rolę w czasie zabiegu?Pierwszej nocy pomimo całonocnej kroplówki oraz leków miałam również atak arytmii w tym również migotania jak i częstoskurcze.Miałam również kilka razy zaburzenia widzenia i po dwóch dniach ponownie dwa ataki migotania i ponownie kroplówki i leki. O moich perypetiach w histori choroby nawet nie wspomniano. może sie myle, może to tak ma być? Na wypisie ze szpitala jet napisane, że do szpitala zostałam przyjęta z wydolna oddechowo,z rytmem zatokowym /75/min?:) co jest nieprawdą !! Dlaczego na wypisie brak jest wyników echa oraz badań dopplera po zabiegu? Tak prawdę mówiąc mój wypis stwierdza, że do szpitala przyszłam zdrowa i brak udokumentowania mojej choroby może w przyszłości domagać się inny lekarz? Jstem cały czas na lekach w tym również Warfinie z powodu incyd.TIA. Czy będąc na wizycie u kardiologa powinnam zgłosić swoje wątpliwości i spostrzeżenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy wywiad jaki został udzielony elektrofizjologowi odgrywa istotną rolę w czasie zabiegu? - zawsze podaje się prawdziwe informacje, włącznie z tym, że Pani też powinna podawać co się z Panią dzieje na bieżąco i także podawać prawdziwe fakty może sie myle, może to tak ma być? - czy Pani miała wgląd w historię choroby, historia choroby jest własnością lekarza prowadzącego, czy na pewno nie zostało to odnotowane w dekursusach czy też książce raportów lekarskich - wątpię Dlaczego na wypisie brak jest wyników echa oraz badań dopplera po zabiegu? Tak prawdę mówiąc mój wypis stwierdza, że do szpitala przyszłam zdrowa i brak udokumentowania mojej choroby może w przyszłości domagać się inny lekarz? - o to proszę zapytać lekarza prowadzącego Panią w szpitalu Czy będąc na wizycie u kardiologa powinnam zgłosić swoje wątpliwości i spostrzeżenia? - tak, proszę o tym fakcie poinformować kardiologa prowadzącego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.vykupspb.ru/ - Быстрый выкуп битых автомобилей марки Hafei модели Galant Fortis, 1962 года выпуска, тип кузова купе с объемом двигателя 713 коробка передач вариатор в Санкт-Петербурге.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×