Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek u podstawy penisa


Gość Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat i bardzo nie dawno zauważyłem mały guzek u podstawy penisa dokładnie od strony włosów łonowych. Jest on lekko zaczerwieniony i gdy go ściskam lekko boli. Jeszcze przed tym jadąc na rowerze uderzyłem się kierownicą mniej więcej w to miejsce, z początku myślałem, że to przez to to zgrubienie ale utrzymuje sie to już jakieś 2 tygodnie może krócej. Jeżeli ktoś wie co to może być proszę o odpowiedź. Nie byłem jeszcze u lekarza ponieważ trochę krępuje się powiedzieć o tym rodzicom i nie wiem co mam robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka zmiana sugeruje zaczopowany gruczoł łojowy w stanie zapalnym. Jeśli zmiana nie ustępuje samoistnie radziłbym w tej sprawie udać się bezpośrednio do lekarza (może konieczne okaże się zastosowanie antybiotyków miejscowo). Proszę o tej sytuacji poinformować też rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze ktoś odwiedza ten temat to chce coś napisać. Po lewej stronie prącia dokładnie w połowie jest guzek. Dość twardy, boli przy nawet lekkim dotknięciu, wydaje się być ,,przyczepiony* do skóry od strony wewnętrznej. Widać go w stanie spoczynku i podczas wzwodu. Zauważyłem go niedawno bo 2 dni temu. jest długi na ok 1cm szeroki na ok 0.7cm i ,,wysoki* na ok 0.2 do 0.3 cm. Mam 14 lat i ok 2 miesiące temu miałem zapalenie grzybicze na żołędziu które po 7 dniach zostało wyleczone w poniedziałek mam zamiar iść do lekarza rodzinnego. Ale chce się mniej więcej teraz dowiedzieć co to może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×